• Pakiet

Buduj Mięśnie

Zestawy

Arsenał do budowania masy mięśniowej - wszystko czego Ci potrzeba, by w połączeniu z treningiem siłowym wypracować porządną definicję mięśni.

Ten pakiet zawiera

Creatine Monohydrate
Monohydrat Kreatyny Opakowanie-400g
49,00 zł
x 1
Whey-X5
Whey-X5 Opakowanie-2000g Smak-pieczone jabłko z karmelem
219,00 zł
x 1
Bulk-XT
Bulk-XT Smak-czekoladowy Opakowanie-4000g
189,00 zł
x 1
399,00 zł

Zamiast 457,00 zł

Brutto
Ilość
doneW magazynie

Budowanie mięśni to ciężki i długi proces, ale możemy go przyśpieszyć. Odżywki to dodatek który ma wspomóc naszą regeneracje, poprawić naszą siłę oraz wydajność treningową. Stosując odżywki typu bulk, kreatyna, czy białko wspomagamy nasze zapotrzebowanie kaloryczne poprzez zwiększenie swojej masy mięśniowej. Kiedy chcemy zwiększyć swoją masę mięśniową musimy zwiększyć kalorie, by ten proces był bardziej efektywny w naszym zestawia znalazł się Bulk-XT. Odżywka węglowodanowo-białkowa, która idealnie sprawdzi się jako dodatek w diecie, nie tylko dla osób której mają problem z przybraniem na wadze, ale również dla osób z szybkim metabolizmem. Stosując Bulk-XT nie mamy poczucia głodu, za to nasza energia z dostarczanych dla organizmu węglowodanów jest na wysokim poziomie. Zalecana dzienna porcja: 3 miarki (150g) po treningu lub między posiłkami w dni nietreningowe.

Naszym głównym produktem zestawu "buduj mięśnie" jest
najbardziej przebadany monohydrat kreatyny oraz chelat magnezowy kreatyny, najnowsza forma na rynku (kreatyna związana z cząsteczką magnezu). Kiedy kreatyna przynosi największe efekty i w jakich ilościach ją stosować? To najczęściej zadawane pytania. Po przeprowadzonych testach na sportowcach wynika że najefektywniejsze skutki stosowania kreatyny są po przyjmowaniu 1g na każde 10kg masy ciała dziennie. Kreatyna jest to nic innego jak nasze ATP, główny nośnik energii, organizm nie jest w stanie wyprodukować jej wystarczająco dużo każdego dnia, aby nasze mięśnie były rozbudowywane i dawały nam więcej siły, dlatego też stosowani kreatyny jest bardzo ważnym elementem podczas budowania masy mięśniowej.

Przy tak intensywnym wysiłku, zarówno fizycznym jak i całkowitym dla naszego organizmu, musimy pamiętać o odpowiedniej regeneracji. Nie tylko poprzez sen ale poprzez zewnętrzne wspomaganie. Idealną formą regeneracji po treningu oraz regeneracji całodobowej jest Whey-X5 -
odżywka białkowa na bazie koncentratu i izolatu serwatki. Duża dawka białka w porcji który jest jednym z najważniejszych budulców mięśnia, wysoka zawartość BCAA, który jest idealnym regeneratorem oraz najważniejsze to zróżnicowany czas wchłaniania. Dlatego też nasz organizm może cały czas czerpać potrzebne składniki do regeneracji (w tym budowy mięśni) w odpowiednim dla niego czasie.


Informacje dodatkowe

Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.