Fury-O.N

Fury-O.N.

Wytrzymałość
Opakowanie
  • 701g
Smak
  • malinowy
  • owocowa cola

Wynieś swój trening na nowe wyżyny, w oparciu o formułę złożoną wyłącznie z najczystszych i aktywnych form składników.

Właściwości produktu

  • może poprawiać ukrwienie mięśni podczas wysiłku
  • przyczynia się do wysokiej koncentracji na treningu
  • wzmaga rezerwy siłowe i wytrzymałość
  • nasila anabolizm i odżywianie mięśniowe
139,00 zł
Brutto
Ilość
doneW magazynie

Fury-O.N to pewna formuła przedtreningowa, która wprowadzi Cię w świat nowej intensywności! Świat Fury-O.N jest tym, w którym oczy widzą inaczej, mięśnie eksplodują, krew krąży szybciej, koncentracja nie zna granic, a intensywność, siła i moc buzuje jak nigdy dotąd!

Odżywka zawiera substancje, które mogą przyczynić się do maksymalnego ukrwienia mięśni na treningu, czyli tzw. efektu pompy. Jabłczan cytruliny i alfaketoglutaran argininy stanowią doskonałe połączenie, mogące przyczynić się do zwiększenia tlenku azotu w mięśniach i krwioobiegu. To z kolei warunkuje szersze światło naczyń krwionośnych i lepszy dostęp mięśni. Bardzej odżywione mięśnie to gwarancja optymalnej siły, intensywności i regeneracji.

W odżywce nie zabrakło najwyższej jakości aminokwasów rozgałęzionych BCAA, pochodzących z alg morskich, wyprodukowanych w technologii NanoPure™. BCAA są spalane podczas intensywnych ćwiczeń, a więc stanowią niezwykle ważne paliwo dla mięśni. Suplementacja BCAA może prowadzić do obniżenia poziomu kwasu mlekowego i lepszego dotlenienia mięśni. BCAA może przypuszczalnie zwiększać stężenie hormonu wzrostu (GH), co ma bezpośredni związek z mechanizmami anabolicznymi, które powodują wzrost mięśni.


ATP jest główną jednostką energii wykorzystywaną w organizmie. W procesie uwalniania energii, konieczne do skurczu mięśni ATP przekształca się w inny związek, zwany difosforanem adenozyny ADP (który nie może być wykorzystywane jako źródło energii) i uwalnia cząsteczkę fosforu. Na szczęście jest
dostępna jest inna substancja - kreatyna, będąca źródłem wysokoenergetycznych grup fosforowych. Substancja ta odgrywa rolę transportera cząstki fosforu potrzebnej do przywrócenia ATP z ADP. Połączenie formuły KRECORE™ w precyzyjnych dawkach oferuje najbardziej wydajne działanie pompujące, energetyczne i wytrzymałościowe na każdy rodzaj ciężkich treningów.

Połączenie składników stymulujących układ nerwowy oraz adaptogennych, które mają potencjał do warunkowania poziomów noradrenaliny i dopaminy, mogą przyczynić się do wysokiego poziomu koncentracji i pobudzenia podczas wysiłku. Poczuj czystą energię i ostrość umysłu.


SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 23.4g (3 miarki) wymieszać w 200-300ml wody, spożyć bezpośrednio po przygotowaniu, 30 minut przed treningiem.TEAM GENIUS™ RADZI

Kiedy stosujesz Fury-O.N unikaj jednocześnie innych źródeł białka/aminokwasów, przynajmniej godzinę przed planowanym spożyciem i 30 minut po spożyciu. Zawarte w Fury-O.N aminokwasy, szczególnie cytrulina, będą mogły swobodnie przedostać się do krwiobiegu, nie rywalizując o absorpcję z innymi aminokwasami. Równoległa suplementacja witaminą B6 powinna dodatkowo poprawić wchłanialność odżywki.


SKŁAD

DL-jabłczan L-cytruliny (NanoPure™), beta alanina (Carno-Gen™), L-leucyna, wodorochlorek kreatyny (NanoPure™), L-tyrozyna, tauryna, L-izoleucyna (NanoPure™), L-walina (NanoPure™), kwas cytrynowy (regulator kwasowości), L-fenyloalanina, kofeina bezwodna, ekstrakt ze skórki gorzkiej pomarańczy (Themophrine™), ekstrakt z cytryńca chińskiego (DMAF™), ekstrakt z pieprzu cayenne (Sycore™), aromat, sukraloza (sub. słodząca), sproszkowany sok z buraka czerwonego. Zawiera substancje słodzące. Zawiera kofeinę (300 mg kofeiny w 1 porcji 22.5g) - produkt nie zalecany do spożycia przez kobiety w ciąży oraz dzieci.

tabela składu

Informacje dodatkowe

Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.