Ginkgo Biloba

Ginkgo Biloba

Witalność
Opakowanie
  • 60 kaps.

Czysty ekstrakt z liści Ginkgo biloba 4:1 dla lepszej sprawności intelektualnej! Zapomnij o problemach z pamięcią!

Właściwości produktu

  • 100% ekstrakt z liści 4:1
  • Zawiera silne przeciwutleniacze
  • Pomaga zwalczać stany zapalne
  • Poprawia krążenie i korzystnie wpływa na zdrowie serca
  • Zmniejsza objawy zaburzeń psychicznych i poprawia pracę mózgu
49,00 zł
Brutto
Ilość
doneW magazynie

Ginkgo od Genius Nutrition® to naturalny suplement polecany szczególnie osobom w średnim i starszym wieku, ale także najmłodszym prowadzącym aktywny tryb życia. Mając na uwadze korzyści zdrowotne wynikające z miłorzębu japońskiego, postanowiliśmy stworzyć produkt zawierający jeden składnik - standaryzowany ekstrakt z miłorzębu japońskiego - w nieco wyższej dawce niż większość dostępnych na rynku produktów.

Składniki czynne w Ginkgo biloba są podzielone na dwie grupy: flawonoidy i terpeny; preparaty otrzymane przez ekstrakcję są znormalizowane z punktu widzenia tych dwóch klas substancji.

Flawonoidy zawarte w Ginkgo biloba przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu krążenia i krążenia krwi, a także do zaopatrywania komórek w tlen i składniki odżywcze. Ekstrakt z miłorzębu japońskiego poprawia napięcie i elastyczność naczyń krwionośnych oraz krążenie mózgowe i obwodowe.

Poprawa krążenia objawia się we wszystkich naczyniach krwionośnych, od dużych tętnic, takich jak aorta, po najmniejsze naczynia - naczynia włosowate. Ze względu na te właściwości miłorząb dwuklapowy ma zbawienny wpływ na osoby po udarze. Wykazano również korzystny wpływ na funkcjonowanie mózgu poprzez poprawę pamięci i zdolności koncentracji, miłorząb dwuklapowy znany jest głównie jako środek pobudzający pamięć.

Kapsułki Ginkgo biloba polecane są w celu utrzymania funkcji mózgu na odpowiednim poziomie, niezależnie od wieku.

Problemy związane ze starzeniem się, takie jak zapomnienie i szum w uszach, są w większości przypadków natury fizjologicznej. Kapsułki Ginkgo biloba mogą być korzystne zarówno dla osób młodszych, ale prowadzących wymagający tryb życia (stres, sesja - na pamięć, wysokie wymagania w pracy), jak i dla sportowców.

Również ze względu na działanie pobudzające krążenie, kapsułki Ginkgo biloba są szczególnie polecane osobom, które nieustannie borykają się (przez kilka miesięcy, szczególnie w miejscach o zimnej pogodzie) z uczuciem zimna w kończynach i trudnościach się rozgrzać.

Jeśli masz lęk i depresję, Ginkgo biloba jest niezawodną pomocą. Jeśli połączysz go z olejem rybim, poczujesz się doskonale, a Twoje samopoczucie zostanie przekazane osobom wokół Ciebie.

Na początku będziesz mieć lekkie zawroty głowy i będziesz musiał uważać podczas picia alkoholu, jeśli pijesz i bierzesz Ginkgo biloba. Po kilku tygodniach podawania poczujesz różnicę.

Kapsułki Ginkgo biloba to także doskonały antyoksydant, substancje czynne chroniące organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Wielu użytkowników nie chce rezygnować ze swoich ulubionych multiwitamin czy przeciwutleniaczy, o których skuteczności przekonali się z biegiem czasu, ale chciałoby również skorzystać z fizjologicznych skutków Ginkgo biloba. Szczególnie polecamy ten produkt im, tak samo jak i tym, którzy chcieliby zwiększyć swoją dawkę Ginkgo biloba.


SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka dziennie po posiłku.


SKŁADNIKI

ekstrakt z liści ginkgo biloba (100%, 4:1), substancje wspomagające (olej sojowy, wosk pszczeli, lecytyna), otoczka kapsułki - żelatyna, glicerol (sub. glazurująca), woda oczyszczona, czarny tlenek żelaza, dwutlenek krzemu (sub. przeciwzbrylająca), chlorofilina sodowo-miedziowa (sub. czynna).  Alergeny: soja. Wyprodukowane na sprzęcie przetwarzającym produkty zawierające składniki aktywne pochodzące z mleka i jaj.

Informacja żywieniowa 1 kapsułka
ekstrakt z ginkgo biloba 80 mg

zalecane dzienne spożycie nie ustalone

Informacje dodatkowe

Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.