Warcry 400g

Strona główna
Smak
 • alien fruits
 • american cola
 • artic raspberry
 • electric juice
 • purple fantasy
 • tropical twist
 • truskawka-mojito

Odżywka przedtreningowa zaprojektowana by wydobyć czystą siłę, pompę, koncentrację i energię na najbardziej wyczerpujące treningi.

Właściwości produktu

 • ekstremalny efekt pompy
 • przyczynia się do wysokiej koncentracji na treningu
 • wzmaga rezerwy siłowe i wytrzymałość
 • nasila anabolizm i odżywianie mięśniowe
149,00 zł
Brutto
Ilość
× Chwilowo niedostępny

Warcry to najnowocześniejsza odżywka przedtreningowa, która totalnie zmienia zasady gry. Zaprojektowana by wydobyć czystą siłę, pompę, koncentrację i energię - wszystko dla najlepszego treningu. Ta formuła najnowszej generacji jest oparta na naukowo precyzyjnie dobranej kombinacji beta-alaniny i cytruliny, dla zapewnienia efektu pompy. Silna mieszanka choliny, teaniny i tyrozyny zapewnią dobre samopoczucie, zaś dokładnie wymierzona dawka kofeiny, teakryny oraz ekstraktu z oliwy dadzą zastrzyk energii i wzmogą koncentrację.

Jabłczan l-cytruliny 2:1 - L-cytrulina to aminokwas, który po wpłynięciu do organizmu zostaje szybko przekształcony w l-argininę. Wbrew popularnym twierdzeniom, l-cytrulina jest bardziej wydajna od argininy oraz lepiej wchłanialna, dlatego też została zastosowana w Warcry. Po przedostaniu się do organizmu, l-cytrulina ulega przemianie w l-argininę, wspomaga produkcję tlenku azotu oraz zwiększa efekt pompy. Tlenek azotu spełnia ważną rolę w procesie wazodylatacji i cyrkulacji krwi. Wzrost poziomu tlenku azotu powoduje rozszerzanie naczyń krwionośnych, przez co krew dostarcza więcej tlenu do mięśni.

Beta-alanina wspiera produkcję karnozyny, a także odgrywa rolę bufora między mięśniami a kwasem mlekowym powodującym uczucie zmęczenia. Karnozyna redukuje poziom kwasu mlekowego wytwarzanego w mięśniach podczas intensywnych treningów. W rezultacie zwiększona zostaje wytrzymałość oraz energia do wyczerpujących ćwiczeń treningowych.

Ekstrakt z pestek winogron to substancja przyczyniająca się do walki z wolnymi rodnikami. Może też zwiększać produkcję tlenku azotu, a połączony z cytruliną znacząco nasila efekt pompy.

Tyrozyna - większość neuroprzekaźników to aminokwasy. Według badań centrum medycznego University of Maryland, l-tyrozyna odgrywa ważną rolę w produkcji epinefryny, norepinefryny, dopaminy i serotoniny. Owe neuroprzekaźniki odpowiadają za nastrój i zachowanie, a suplementacja tyrozyną zapewnia zwiększoną motywację i przytomność umysłu  przed treningiem, ulepszając komunikację między mózgiem a mięśniami.

Tauryna to aminokwas istotny dla wysokiego poziomu energii i wytrzymałości. Podczas ćwiczeń poziom tauryny zmniejsza się, co wpływa negatywnie na wytrzymałość.

LCLT - winian l-karnityny może nasilać poziom energii. Udowodniono, że zwiększa poziom tlenku azotu oraz redukuje obrażenia mięśni po treningach anaerobowych, takich jak bodybuilding, trening siłowy czy crossfit. Winian l-karnityny w szczególności zwiększa przesył tlenu do mięśni podczas treningów anaerobowych.

Kofeina i l-teanina działają synergicznie i zapewniają razem lepsze rezultaty, niż w przypadku działania tych składników osobno. L-teanina to substancja nootropiczna, która przeciwdziała wielu niepożądanym efektom ubocznym kofeiny - nadpobudliwości, braku skupienia, sztywności mięśni, zaburzeniom snu. Ta kombinacja czyni z Warcry jednym z najlepszych produktów z kofeiną.

Teaktryna to alkaloid posiadający strukturę molekularną podobną do kofeiny i zawierający unikalne efekty stymulujące. Teakryna jest naturalną substancją wytwarzaną z ekstraktów roślinnych oraz znajdującą się w tradycyjnej chińskiej herbacie Kucha. Teakryna działa podobnie do kofeiny, redukując zmęczenie i niepokój oraz zwiększając wydajność fizyczną. Teakryna działa synergicznie z naturalnymi procesami metabolicznymi organizmu, aby zapewnić na długi czas energię, podnieść poziom klarowności umysłu oraz poprawić nastrój i motywację. Teakryna w szczególności aktywuje receptory D1 i D2 dopaminy, które zwiększają poziom wydzielania dopaminy. Co więcej, teakryna zatrzymuje adenozynę, substancję biorącą udział w procesach biocehmicznych związanych z uspokojeniem i opanowaniem. W rezultacie sprzyja czujności, koncentracji, lepszej koordynacji ciała, a także zwiększonej wydajności w treningach kardio oraz anaerobowych. W przeciwieństwie do kofeiny - teakryna znacznie zwiększa energię oraz wydajność, nie powodując wytwarzania się tolerancji w dłuższym okresie czasowym. Teakryna ma właściwości uzupełniające oraz synergistyczne z innymi składnikami, co widać doskonale w formule Warcry oraz jej sprawdzonych rezultatach.

Dwuwinian Choliny - ten składnik może stymulować funkcje mózgowe, poprawiać nastrój, czas reakcji, koncentrację oraz koordynację między mózgiem a mięśniami podczas treningu. W połączeniu z kofeiną, l-tyrozyną i teakryną, pomaga osiągnąć klarowność umysłu i koncentrację bez zacięć podczas treningu.

Żeń-szeń, korzeń arktyczny, liść oliwny - specjalna kombinacja ekstraktów roślinnych - zioła te szybko i efektywnie przyczyniają się do zwiększenia energii i koncentracji oraz wspierają naturalną odporność organizmu na stres fizyczny i emocjonalny, co czyni Warcry perfekcyjnym wyborem jako odżywka przedtreningowa.

SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 1 miarkę (10g) wymieszać w 300ml wody, spożyć bezpośrednio po przygotowaniu, 10 minut przed treningiem.TEAM GENIUS™ RADZI

Kiedy stosujesz Warcry unikaj jednocześnie innych źródeł białka/aminokwasów, przynajmniej godzinę przed planowanym spożyciem i 30 minut po spożyciu. Zawarte w Warcry aminokwasy, szczególnie cytrulina, będą mogły swobodnie przedostać się do krwiobiegu, nie rywalizując o absorbcję z innymi aminokwasami. Równoległa suplementacja witaminą B6 powinna dodatkowo poprawić wchłanialność odżywki.


SKŁADNIKI

Cell-Pump Engine [jabłczan dl-cytruliny (2:1), beta-alanina (CarnoGen®), GlycoPump® (ultra-skondensowana gliceryna w proszku, 65%), l-norwalina (C5H11NO2)], Performance Engine (Acetyl-l-tyrozyna, tauryna, l-fenyloalanina, acetyl-l-karnityna), Neuro-Energy Engine [kofeina bezwodna, Alpha-GPC (l-alfa glicerylofosforylocholina), l-teanina, ekstrakt z pieprzu czarnego (98% piperyna)], Focus Engine [ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng c.a meyer, 8:1), ekstrakt z kozieradki (Rhodiola rosea, 12:1), ekstrakt z liści oliwy (Olea europea, 5:1), Hupercyna A (Huperzia serrata)], aromat, fosforan trójwapnia (sub. przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (sub. przeciwzbrylająca), barwniki, sukraloza (sub. słodząca). Zawiera substancję słodzącą.  Alergeny: Produkt może zawierać śladowe ilości mleka, soi, jajek.

OSTRZEŻENIE: Produkt zawiera kofeinę (150 mg w porcji 10 g). Nie stosować u osób poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży lub karmiących piersią, osób chorujących na nadciśnienie, choroby serca, lub mających kłopoty ze snem.

Informacja żywieniowa 1 porcja 100g
Warcry 10 g 100 g
Cell-Pump Engine
jabłczan dl-cytruliny
beta-alanina
GlycoPump®
l-norwalina
3500 mg
1800 mg
1250 mg
50 mg
35 g
18 g
12.5 g
500 mg
Performance Engine
acetyl-l-tyrozyna
tauryna
l-fenyloalanina
acetyl-l-karnityna
700 mg
400 mg
400 mg
250 mg
7 g
4 g
4 g
2.5 g
Neuro-Energy Engine
kofeina bezwodna
Alpha-GPC
l-teanina
piperyna 98%
150 mg
150 mg
50 mg
2.5 mg
1500 mg
1500 mg
500 mg
25 mg
Focus Engine
ekstrakt z korzenia żeń-szenia
ekstrakt z Rhodiola rosea
ekstrakt z liści oliwy
Huperzine A
125 mg
125 mg
25 mg
50 mcg
1250 mg
1250 mg
250 mg
500 mcg

*RWS - referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)

Informacje dodatkowe

Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.