Glycogex

Glycogex

Strona główna
Opakowanie
  • 900g
Smak
  • bezsmakowy
  • wiśniowy

Odżywka węglowodanowa nowej generacji z dekstryną (HBCD), jabłczanem cytruliny oraz pełną gamą dodatków zwiększających efektywność Twoich treningów.

Właściwości produktu

  • najlepsze uzupełnianie glikogenu
  • wysoka masa cząsteczkowa
  • brak dolegliwości żołądkowych
  • dodano cytrulinę i elektrolity
129,00 zł
Brutto
Ilość
× Chwilowo niedostępnyGlycoGex to odżywka węglowodanowa dla sportowców trenujących intensywnie. GlycoGex bazuje na zaawansowanej i skutecznej formule: dekstryna (HBCD), jabłczan cytruliny i elektrolity, aby zapewnić organizmowi to czego potrzebuje przed, w trakcie jak i po intensywnym treningu. Wysoce rozgałęziona dekstryna uskuteczni Twój trening do maksymalnego poziomu, przy jednoczesnym ograniczeniu wszelkich stresów żołądkowo-jelitowych. Dzięki czemu GlycoGex może być niezwykle skuteczne w uzupełnianiu glikogenu, bez skutków ubocznych węglowodanów o wyższym IG.

Jednym z lepszych składników GlycoGex jest
wysoce rozgałęziona cykliczna dekstryna. Węglowodany z innych odżywek, takich jak dekstroza, sacharoza lub maltodekstryna, wpływa na wolniejsze opróżnianie żołądka, a tak że opóźnia wchłanianie jelitowe i transport do mięśni. Dodatkowo HBCD ma niską osmolalność i wysoką masę cząsteczkową, co oznacza, że ​​przepływa przez twój system GI, a następnie dostarcza twoje mięśnie łatwą w użyciu formą energii.


W przypadku węglowodanów przed, wewnątrz lub po treningu HBCD to dokładnie to czego potrzebujesz. Ponieważ dostaje się szybko do mięśni dostarczając energii i materiałów do odbudowy i regeneracji, utrzymując wysoką wydajność. Użytkownicy trenujący z HBCD często zauważają szybszą energię i mocniejszą pompę mięśniową podczas treningu siłowego

SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 30g (1 miarka) wymieszać w ok. 300ml wody. Spożywać 30g 30 minut przed treningiem i/lub 30g podczas treningu.

TEAM GENIUS™ RADZI

Największą korzyść ze stosowania GlycoGex odniosą osoby wykonujące trening siłowy, trwający przynajmniej 60 minut. Niezwykłe poprawienie pompy mięśniowej dzięki zdolności do zwiększania tlenku azotu w krwiobiegu. Tlenek azotu działa jako środek rozszerzający naczynia krwionośne w organizmie, co oznacza, że ​​naczynia krwionośne rozszerzają się. Prowadzi to do zwiększenia tlenu i przepływu krwi do tkanki mięśniowej oraz lepszego dostarczania składników odżywczych. Cytrulina może również zwiększać uwalnianie hormonu wzrostu, co prowadzi do poprawy rozwoju mięśni i utraty tkanki tłuszczowej. Hormon wzrostu jest jednym z najpotężniejszych hormonów w organizmie, jeśli chodzi o budowanie lepszego ciała i okazuje się, że L-Cytrulina może zwiększyć jego uwalnianie.


W jednym z badań opublikowanym w czasopiśmie European Journal of Applied Physiology zauważono, że gdy badani uzupełniali doustną L-cytrulinę, zaobserwowali wzrost produkcji hormonu wzrostu do 66,8%


SKŁAD

hydroksypropylofosforan diskrobiowy (HDP-CARB™), fermentowana l-cytrulina, beta alanina, HMB, l-karnityna, fermentowana l-leucyna, tauryna, sproszkowana
woda kokosowa, n-acetyl-l-karnityna, kwas alfa liponowy, D-ryboza, inozyna, ekstrakt z rhodiola rosea, ekstrakt z pestek winogron, żeń szeń amerykański,
żeń szeń koreański, kwas askorbinowy, ubikwinon, naturalny aromat, glikozydy stewiolowe (sub. słodząca). Zawiera substancje słodzące.

tabela składu

Informacje dodatkowe

Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.