iAmino

iAmino

Strona główna
Opakowanie
  • 300 kaps.

Niezawodne źródło szybko działających aminokwasów o wysokiej przyswajalności, które wspomogą procesy regeneracyjne mięśni.

Właściwości produktu

  • wspomaga syntezę białek
  • przyczynia się do wzrostu tkanki mięśniowej
  • może hamować katabolizm
  • warunkuje dobrą wytrzymałość mięśni
99,00 zł
Brutto
Ilość
doneW magazynie

iAmino™ to nowa formuła z aminokwasami Pepti-Pure™, które cechują się błyskawiczną gotowością do regenerowania tkanki mięśniowej. Stabilny dostęp do aminokwasów pozwala uzyskać najefektywniejsze rezultaty w postaci czystej masy mięśniowej, siły i wytrzymałości. Aminokwasy Pepti-Pure™, które użyto w formule występują w szczególnej formie di-peptydów oraz tri-peptydów. To bardzo małe molekuły, dzięki czemu organizm nie ulegają trawieniu i bezpośrednio absorbują się do krwiobiegu, zapewniając szybką podaż aminokwasową, dużo wydajniejszą niż aminokwasy w postaci pojedynczych l- izomerów. iAmino™ zawiera wszystkie 10 aminokwasów niezbędnych, czyli takich, które organizm nie jest w stanie sam wytworzyć i muszą być dostarczane w diecie. Odżywianie mięśni dobrej jakości aminokwasami nasila syntezę białkową, hamuje katabolizm i wspiera regenerację. To może przekładać się na wysoką wytrzymałość treningową oraz zmniejszone uczucie zmęczenia mięśniowego po wysiłku.

SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 3 kapsułki 1-2x dziennie - porcja rano do posiłku i porcja po południu (do posiłku lub 30min przed wysiłkiem fizycznym).

TEAM GENIUS™ RADZI

W celu uzyskania maksymalnej przyswajalności aminokwasy Pepti-Pure™ spożywaj do posiłku lub razem z przekąską. Unikaj jednak pokarmów zawierających białko i tłuszcze. Najlepszym rozwiązaniem będą owoce, warzywa lub zboża. Do każdej porcji iAmino™ możesz zjeść na przykład jabłko, banana, marchew, pieczywo razowe z pomidorem itp.

SKŁAD

Peptipure™ (mieszanka di- oraz tri-peptydów z hydrolizowanego izolatu białka serwatkowego [mleko]),  hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki).

tabela składu

Informacje dodatkowe

Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.