Lipo-GN

Lipo-GN

Strona główna
Opakowanie
  • 90 kaps.

Wielofazowy spalacz tkanki tłuszczowej i termogenik, który wspomaga skupienie podczas wysiłku. Powstał w oparciu o najnowsze technologie i najwyższej jakości składniki.

Właściwości produktu

  • pomaga wzmagać metabolizm
  • przyczynia się do nasilonego spalania tłuszczy
  • może podnieść termogenezę
  • może wspomagać skupienie i koncentrację
95,00 zł
Brutto
Ilość
doneW magazynie


carnikore genius(2).png Lipo-GN to potężny termogeniczno-lipotropowy spalacz o wielofazowym działaniu, który wykorzystuje zaawansowane technologie dostarczania składników odżywczych. Produkt bazuje na udoskonalonym systemie jakości NanoPure™, warunkującym maksymalne rezultaty i szybkie działanie. Lipo-GN® pomaga przyspieszać metabolizm i zwiększać zdolność organizmu do spalania komórek tłuszczowych w bardzo wydajny i spójny sposób, pobudzając komórki receptorów odpowiedzialnych za rozpad tłuszczy. Lipo-GN™ zawiera najbardziej innowacyjne formy aminokwasu l-karnityny: glicyn propionyl-L-karnityny (GPLC-Fuse) i N-acetyl-L-karnityna (Carnicore™). Karnityna w tych postaciach przyczynia się do generowania i uwalniania energii na poziomie komórkowym, może warunkować wydolność fizyczną i sprawność umysłową oraz przyczyniać się do ograniczania uczucia głodu. Lipo-GN™ to kompleksowy spalacz nowej generacji, opracowany z dbałością o każdy szczegół, tak by skutecznie realizować swoje cele.

SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 3 kapsułki 1-2 razy dziennie, popić szklanką wody.

TEAM GENIUS™ RADZI

Ze względu swój charakter działania oraz w celu maksymalnego wykorzystania potencjału Lipo-GN - polecamy stosowanie 30 minut przed planowanym wysiłkiem fizycznym, umysłowym, lub nasiloną czynnością psychofizyczną - może to ułatwić utrzymanie wysokiego stopnia koncentracji nad wykonywaną aktywnością.

Podczas okresu redukcji i stosowania Lipo-GN™ pij dużo wody, przynajmniej 2-3 litry dziennie. Woda pomaga przyspieszać metabolizm, zapobiega odwodnieniu, sprawia że czujemy się pełni, a dodatkowo sprzyja utracie tkanki tłuszczowej. Ponadto, tkanka tłuszczowa gromadzi w sobie wiele toksyn, które podczas jej spalania zostają uwolnione do krwiobiegu. W przypadku szybkiego rozpadu tłuszczy, organizm jest obciążony i musi poradzić sobie z wydalaniem niepożądanych substancji (detoksykacja). Może wówczas wystąpić wiele ubocznych reakcji wynikających z tego procesu: zmęczenie, ból głowy i stawów, pogorszona cera, nieprzyjemny zapach ciała. Wątroba w tym okresie jest bardzo obciążona, dlatego polecamy wspomaganie jej zmielonymi ziarnami ostropestu plamistego (zmielić dziennie 2-3 łyżeczki, dodać np. do jogurtu) lub mieszankami ziołowymi na odtruwanie (1-2 napary dziennie). Ważne jest także, aby popijać spalacze tłuszczu dużą ilością wody, ok. 250 ml na jedną porcję - ułatwi to absorpcję składników odżywczych. Lipo-GN™ działa lekko moczopędnie, w celu uzupełnienia witamin i minerałów polecamy stosować iVitamins i/lub nasz sprawdzony sposób na wartościowy izotonik: do 1,5l butelki wody dodaj 3g soli himalajskiej oraz 5-10g witaminy C (czysty kwas askorbinowy).

SKŁAD

acetyl-l-karnityna, glicyno propionyl l-karnityny, ekstrakt z herbaty Pu-erh, ekstrakt z zielonych nasion kawy, kofeina bezwodna, ekstrakt z ostrokrzewu paragwajskiego, ekstrakt z różańca górskiego, ubikwinon, glukonian sodu (sub. przeciwzbrylająca), celuloza krystaliczna (sub. wypełniająca), otoczka (żelatyna, dwutlenek tytanu).

tabela składu

Informacje dodatkowe

Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.