iTest

iTest

Strona główna
Opakowanie
  • 90 kaps.

Specjalna kompozycja 10 silnych substancji aktywnych, wspierających synergicznie wysoki poziom testosteronu.

Właściwości produktu

  • pomaga stymulować produkcję testosteronu
  • przyczynia się do regulowania poziomu estrogenu
  • wspiera organizm w ograniczaniu kortyzolu
89,00 zł
Brutto
Ilość
doneW magazynie

Wysoki poziom testosteronu jest niezbędny, gdy chcesz budować mięśnie, spalać tkankę tłuszczową, rozwijać swoją siłę oraz funkcjonować w pełnej wydajności z dobrym samopoczuciem. Po wielu testach i ścisłej selekcji jakościowej składników - Genius Nutrition™ opracował formułę opartą na naturalnym składzie, która może motywować organizm do nasilonego wytwarzania testosteronu, przy utrzymywaniu niskiego poziomu estrogenu i kortyzolu - hormonów, które w nadmiarze zakłócają prawidłowe funkcjonowanie organizmu mężczyzny.

iTest
™ to pozycja, która z pewnością zaciekawi każdego, kto miał już doświadczenie z podobnymi produktami, ponieważ wyróżnia się wyjątkowym składem. Realne rezultaty nie biorą się znikąd - to efekt zastosowania aktywnych i wysoko standaryzowanych wyciągów. Siny-Fera™ to specjalnie opracowany, bioaktywny ekstrakt z ashwagandhy, będącej rdzeniem formuły iTest™. Ashwagandha to adaptogen wpływający dobroczynnie na gospodarkę energetyczną organizmu oraz wspomagający w utrzymaniu witalności. Formuła została także wzbogacona innymi wysokojakościowymi składnikami roślinnymi, acetylokarnityną oraz kompleksem witaminowo-mineralnym . Wszystko to, w celu dopełnienia spektrum działania i osiągnięcia jeszcze lepszych efektów.

SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 3 kapsułki 1-2 razy dziennie, popić szklanką wody.


TEAM GENIUS™ RADZI

Utrzymywanie wysokiego poziomu testosteronu wymaga przestrzegania wielu zasad i nawyków. Oprócz suplementacji produktami mobilizującymi organizm do zwiększonej produkcji testosteronu najważniejsze są przede wszystkim: dieta, styl życia, długość snu, rodzaj i intensywność aktywności fizycznej.

1. Dieta - ważne by nie dopuszczać do deficytów kalorycznych, utrzymywać odpowiednią relację węglowodanów do białek (większa sprzyja wysokim stężeniom testosteronu) oraz aby węglowodany stanowiły, w zależności od ilości spożywanych tłuszczy, przynajmniej 50-60% kalorii w diecie. Należy ograniczać spożycie wielonienasyconych kwasów tłuszczowych na rzecz nasyconych i jednonienasyconych kwasów tłuszczowych, które wspomagają produkcję testosteronu. Całkowite spożycie tłuszczy powinno wahać się w granicach 25-40% wszystkich kalorii.

2. Styl życia - szukaj wyzwań, rywalizacji, nowych doświadczeń, bądź otwarty na zmiany i nie bój się podążać własnymi ścieżkami. Zarządzaj swoim czasem, wygospodaruj dzień na pracę, trening, relaks. Im więcej seksu tym lepiej. Unikaj stresu.

3. Wysypiaj się minimum 7 godzin. Nie ma też nic lepszego od 20 minutowej drzemki po ciężkim treningu.

4. Długotrwałe treningi aerobowe obniżają poziom testosteronu. Ćwiczenia siłowe, angażujące jak najwięcej partii mięśniowych stanowią silny bodziec do wyrzutów dużych ilości testosteronu.

SKŁAD

ekstrakt z ashwagandha, ekstrakt z macy (4:1), ekstrakt z liści pokrzywy (200:1), ekstrakt z damiany (4:1), ekstrakt z owsa zwyczajnego (20:1), ekstrakt z imbiru, dindolometan (DIM), l-tyrozyna, acetyl l-karnityna, kapsułka żelatynowa [żelatyna, dwutlenek tytanu - barwnik, tlenek żelaza (III) - barwnik]. Może zawierać śladowe ilości jaj, soi, mleka.

tabela składu

Informacje dodatkowe

Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.