Livo NAC 750

LivoNAC750

Strona główna
Opakowanie
  • 60 kaps.

NAC jest aminokwasem endogennym, występującym naturalnie w białku - przyczynia się do budowy i regeneracji tkanki mięśniowej.

Właściwości produktu

  • Chroni organizm przed substancjami toksycznymi
  • Przywraca glutation
  • Przyspiesza regenerację wątroby
  • Chroni serce
  • Zwiększa wytrzymałość i regenerację między treningami
  • Produkt w 100% wegański
79,00 zł
Brutto
Ilość
doneW magazynie

LivoNAC składa się z aminokwasu N-acetylo-L-cysteiny (NAC), naturalnie występującego w naszym organizmie. NAC osiąga znacznie silniejszy efekt stosowania glutationu właśnie dzięki lepszej „dystrybucji” do tkanek docelowych, takich jak wątroba (największy i najważniejszy filtr w Twoim organizmie). Pełni dwie kluczowe funkcje - przeciwutleniacz i odtruwacz.

Suplementacja NAC to jeden z najskuteczniejszych sposobów na podniesienie poziomu glutationu. Przypomnijmy, że glutation jest uważany za peptyd długowieczności. Jest to szczególnie ważne dla neutralizacji wolnych rodników, produktów metabolizmu tlenu w naszych komórkach.

Dlaczego więc ten główny przeciwutleniacz jest ważny?

Niebezpieczeństwo związane z wolnymi rodnikami polega na tym, że przenoszą one niesparowany elektron, który musi związać się z czymś w organizmie - a może to być hydraty węgla, białka, tłuszcze, a nawet materiał genetyczny, co może prowadzić do znacznych uszkodzeń organizmu. Niektórzy badacze uważają, że NAC może nawet przyczynić się do długowieczności. Dzięki temu wyglądasz młodziej i czujesz się zdrowiej. Z NAC od Genius Nutrition starzenie się nie musi być niepokojącą myślą.

NAC zwiększa (poprzez glutation) zdolność ochrony płuc jako przeciwutleniaczy. Wykazano również, że długotrwała suplementacja NAC pozytywnie wpływa na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (mniej kaszlu, mniej „gwizdania”, mniej dławienia się). A NAC może przynieść korzyści osobom z przewlekłym zapaleniem oskrzeli oraz w przypadkach tak zwanych „palących płuc”.

LivoNac działa również doskonale jako odtruwacz. Ciało pełne toksyn staje się przynętą na różne choroby. Najpierw pojawia się zmęczenie i utrata koncentracji. LivoNac działa przede wszystkim na usuwanie toksyn z wątroby, nerek, płuc i limfy. Jest również środkiem chelatującym metale ciężkie. Innymi słowy, wiąże się z toksycznymi metalami ciężkimi, takimi jak rtęć i ołów, i usuwa je z organizmu.

N-Acetylo-L-cysteina (750mg) to stabilna forma L-cysteiny, budulca białka. Aminokwas ten stabilizuje struktury białek i jest niezbędny do tworzenia glutationu, jednego z najważniejszych przeciwutleniaczy usuwających wolne rodniki uszkadzające komórkę.


SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka dziennie, popijając dużą szklanką wody.


SKŁADNIKI

n-acetyl-l-cysteina, celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu (emulgator), wegańska otoczka kapsułki (E1204).

Informacja żywieniowa 1 kapsułka
n-acetyl-l-cysteina 750 mg

zalecane dzienne spożycie nie ustalone

Informacje dodatkowe

Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.