Warcry Origins

Warcry Origins

Strona główna
Opakowanie
  • 300g
Smak
  • cytrusowo-truskawkowy

Nowa formuła mająca na celu uzyskanie nieograniczonej energii i wyjątkowej koncentracji, a także oszczędność energii przy jednoczesnym efekcie pompy.

Właściwości produktu

  • Silne alkaloidy roślinne
  • Szybsza produkcja tlenku azotu
  • Kofeina dla zmaksymalizowania energii
  • Łatwe wchłanianie, bez dolegliwości żołądkowych
  • Maksymalna efektywność pompowania mięśni
129,00 zł
Brutto
Ilość
× Chwilowo niedostępny

Pojawienie się zwierząt to jedna z najważniejszych i najbardziej fascynujących przemian w historii życia na Ziemi. W każdym z nas jest coś z tego pierwotnego zwierzęcia, nawet jeśli udoskonaliliśmy się podczas złożonej ewolucji. Jednak pomimo tych przemian jedno nigdy się nie zmieni - rozwój mięśni.

WARCRY ORIGINS to wersja topowego produktu Genius Nutrition® Warcry oparta na zupełnie nowym podejściu do oryginału. Podobnie jak tradycyjna wersja Warcry, WARCRY ORIGINS zawiera stymulanty - jednakże nowa formuła ma na celu uzyskanie nieograniczonej energii i wyjątkowej koncentracji, a także oszczędność energii przy jednoczesnym efekcie pompy. Dzięki temu suplementowi przedtreningowemu Genius Nutrition® pomaga zmaksymalizować objętość komórek, poprawić krążenie krwi i osiągnąć doskonały efekt pompowania mięśni. Zwiększona energia i koncentracja to tylko bonus.

WARCRY ORIGINS ma złożoną formułę, zawierającą związki, które intensyfikują produkcję NO (tlenku azotu) i zwiększają objętość komórek. Zawiera beta-alaninę nowej generacji (CarnoGen), która zapewnia dłuższy okres wytrzymałości, a także inne związki, które pozwalają na lepsze wchłanianie. Ten suplement przedtreningowy nowej generacji zawiera listę innowacyjnych związków, w tym CarnoGen, chlorowodorek kreatyny, Veinox®, owoce cytryńca chińskiego, różeniec górski, a także nieuniknioną kofeinę oraz witaminy B3 i B6.

WARCRY ORIGINS jest stworzona z myślą o kulturystach poszukujących sposobu na uzyskanie fantastycznego efektu pompowania bez utraty energii w części przedtreningowej. Dzięki WARCRY ORIGINS odkryjesz, jak by to było, gdybyś miał kolejną parę płuc.

Komórki nerwowe w rdzeniu kręgowym, tak zwane neurony ruchowe, są jedynym sposobem na połączenie mózgu z mięśniami. Kiedy impuls chemiczny z neuronu ruchowego dociera do mięśni, włókna mięśniowe nakładają się na siebie, stając się krótszymi i grubszymi. Badania laboratoryjne wykazały, że „obrzęk” komórek mięśniowych aktywuje wiązania związane z genami odpowiedzialnymi za wzrost mięśni. Jednocześnie kreatyna, karogen, TMG i Veinox (epikatechina) również przyczyniają się do tego wyniku.

Dzięki WARCRY ORIGINS rezultaty są natychmiast widoczne w zwiększeniu wytrzymałości, siły i zdolności do intensywnej aktywności fizycznej. Wykorzystuje beta-alaninę i histydynę (z bogatego w białko źródła pożywienia) do produkcji karnozyny. Główną rolą karnozyny jest tworzenie bariery dla jonów wodorowych w mięśniach. Tym samym zapobiega spadkowi pH i gromadzeniu się kwasowości w mięśniach. Badania wykazały, że wszystkie zwierzęta o dużej aktywności fizycznej, charakteryzujące się gwałtownymi ruchami, takie jak bażanty, charty i konie wyścigowe, mają wysokie stężenie karnozyny w mięśniach. Na podstawie tej obserwacji wyciągnięto wniosek, że karnozyna może przynosić korzyści w zakresie wytrzymałości i wydajności podczas sesji treningowych o wysokiej intensywności.


SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: Zmieszaj 10 g (1 miarka) w shakerze z 350ml wody, stosuj przed treningiem.TEAM GENIUS™ RADZI

Kiedy stosujesz Warcry unikaj jednocześnie innych źródeł białka/aminokwasów, przynajmniej godzinę przed planowanym spożyciem i 30 minut po spożyciu. Zawarte w Fury™ Extreme aminokwasy, szczególnie cytrulina, będą mogły swobodnie przedostać się do krwiobiegu, nie rywalizując o absorbcję z innymi aminokwasami. Równoległa suplementacja witaminą B6 powinna dodatkowo poprawić wchłanialność odżywki.


SKŁADNIKI

Warcry Origins Pump and N.O [beta-alanina Carnogen®, chlorowodorek kreatyny, trimetyloglicyna, Veinox® (epikatechiny)], Warcry Origins Focus and Endurance [acetyl-l-karnityna, l-fenyloalanina, ekstrakt z owocu cytryńca chińskiego (Schisandra sinensis), ekstrakt z różeńca górskiego (Rhodiola rosea, 12:1)], Warcry Origins Energy Blend (chlorowodorek kofeiny, kwas nikotynowy, chlorowodorek pirydoksyny), Warcry Origins Absorption [ekstrakt z czarnego pieprzu (95% piperyna)], aromaty, sukraloza (sub. słodząca), acesulfam K (sub. słodząca), sproszkowany burak (barwnik). Zawiera substancję słodzącą.  Alergeny: Produkt może zawierać śladowe ilości mleka, soi, jajek.

OSTRZEŻENIE: Produkt zawiera kofeinę (300 mg w porcji 10 g). Nie stosować u osób poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży lub karmiących piersią, osób chorujących na nadciśnienie, choroby serca, lub mających kłopoty ze snem.

Informacja żywieniowa 1 porcja
10 g
100 g
beta-alanina 3000 mg 30 g
chlorowodorek kreatyny 2500 mg 25 g
trimetyloglicyna 1500 mg 15 g
epikatechina Veinox® 100 mg 1 g
acetyl-l-karnityna 500 mg 5 g
l-fenyloalanina 500 mg 5 g
ekstrakt ze schisandry 400 mg 4 g
ekstrakt z różeńca 400 mg 4 g
chlorowodorek kofeiny 300 mg 3 g
piperyna 95% 4 mg 40 mg
Witamina B3 10 mg
(62.5%)*
100 mg
Witamina B6 4.2 mg
(250%)*
42 mg

zalecane dzienne spożycie nie ustalone

Informacje dodatkowe

Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.