Caffeine

Strona główna
Opakowanie
  • 90 tab.

200 mg czystej, mocnej i skoncentrowanej (bezwodnej) kofeiny, która jest łatwa do spożycia.

Właściwości produktu

  • Łatwa do spożycia, czysta kofeina 200 mg / tabletkę
  • Zwalcza zmęczenie
  • Poprawia koncentrację
  • Wspomaga spalanie kalorii i stymuluje metabolizm
  • Zwiększa energię i siłę
39,00 zł
Brutto
Ilość
doneW magazynie

Genius Nutrition® Caffeine zawiera 200 mg czystej, mocnej i skoncentrowanej (bezwodnej) kofeiny, która jest łatwa do spożycia. Kofeina w kawie jest bardzo ceniona, ponieważ pomaga ludziom zachować energię przez cały dzień. Wiele osób polega w znacznym stopniu na kofeinie przy wykonywaniu codziennych zadań. Kofeina stymuluje uwalnianie dopaminy w mózgu, jednocześnie blokując receptory związane ze snem. Pomaga nam to zachować aktywność i bez wysiłku radzić sobie ze snem i zmęczeniem. Chociaż wszyscy znamy wpływ kofeiny, niewielu wie, że istnieje wiele badań, które wykazały, że wszystkie te właściwości bezpośrednio wpływają na sprawność fizyczną. Według badań kofeina ma bezpośredni wpływ na poprawę siły mięśni, wydolności tlenowej i czasu reakcji, w połączeniu z redukcją odczuwania zmęczenia i dyskomfortu podczas treningu. Przeciwdziała również naturalnej redukcji siły, zjawisku występującemu w treningach porannych w porównaniu z tymi wykonywanymi w godzinach popołudniowych / wieczornych, co jest zaletą dla osób chcących trenować w pierwszej części dnia. Kofeina ma również niewielką dodatkową korzyść w postaci stymulowania termogenezy, która pomaga spalić trochę więcej kalorii i tłuszczu w sumie podczas treningu.

Kofeina to naturalna substancja chemiczna występująca w wielu roślinach i produktach spożywczych na świecie. Czysta kofeina to sproszkowana kofeina ekstrahowana z ziaren kawy. Na początku, tysiące lat temu, ludzie spożywali kofeinę, spożywając ziarna kawy. W ciągu ostatnich stu lat ludzie zaczęli spożywać kofeinę poprzez robienie kawy. Czysta kofeina została po raz pierwszy wyizolowana z kawy w 1819 roku. W ostatnich dziesięcioleciach kofeina stała się coraz częściej składnikiem różnych produktów spożywczych i zdrowotnych.


SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 1 tabletka 1x dziennie, stosować 5 minut przed treningiem, popijając dużą szklanką wody.


SKŁADNIKI

kofeina, celuloza mikrokrystaliczna (sub. przeciwzbrylająca), stearynian magnezu (sub. przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (sub. przeciwzbrylająca).

OSTRZEŻENIE: Wysoka zawartość kofeiny (200 mg w 1 tabletce). Nie stosować u osób poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży lub karmiących piersią, osób chorujących na nadciśnienie, choroby serca, lub mających kłopoty ze snem.

Informacja żywieniowa 1 tabletka
kofeina bezwodna 200 mg

zalecane dzienne spożycie nie ustalone

Informacje dodatkowe

Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.