Warcry Energy

Warcry Energy

Siła
Opakowanie
  • 315g
Smak
  • dowolny
  • arbuzowy
  • kwaśne jabłko

Odżywka przedtreningowa zaprojektowana by wydobyć czystą siłę, pompę, koncentrację i energię na najbardziej wyczerpujące treningi.

Właściwości produktu

  • Silnie energetyzujący
  • Minimalne zmęczenie podczas treningu
  • Stała energia
  • Doskonała wytrzymałość i motywacja
  • Dodatki elektrolitów Cocomineral®
139,00 zł
Brutto
Ilość
× Chwilowo niedostępny

Warcry® Energy to produkt przedtreningowy nowej generacji, który wynosi zasady gry na nowy poziom. To wyjątkowa formuła zawierająca stymulanty, nootropy i inne składniki o naukowo udowodnionej skuteczności, które znacząco i trwale zwiększają energię, koncentrację i wytrzymałość w każdym rodzaju sportu - między innymi Rhodiola rosea, żeń-szeń, minerały kokosowe.

WARCRY Energy została zaprojektowana z myślą o maksymalnej wydajności w każdym sporcie.

Nasz nowy suplement zwiększający energię może radykalnie odmienić twój trening, niezależnie od tego, czy jesteś biegaczem, triathlonistą czy kulturystą. Warcry pomaga nie tylko w trakcie treningu. WARCRY Energy będzie dobrym towarzyszem od samego początku dnia i pomoże funkcjonować wydajniej, zwiększając Twoją energię i koncentrację, bez uciekania się do kawy.

Jednak WARCRY® Energy nie ma nadmiernego działania stymulującego. Nie poczujesz się „złapany” jak po innych przedtreningowych shake'ach, a raczej będziesz bardziej energiczny i czujny - nie odczujesz również ​​po kilku godzinach nagłego spadku energii.

Produkt o całkowicie klarownej formule dostępny jest w postaci proszku, w trzech wariantach smakowych: Elektryczne Owoce, Zielone Jabłko i Kwaśny Arbuz.


Co zawiera?

Tauryna (1000 mg) - to wyjątkowy aminokwas mający istotny wpływ na wytrzymałość i siłę mięśni. W trakcie treningu spada poziom tauryny, a wraz z nią zdolność do wysiłku.

Acetyl L-tyrozyna (800 mg) - stymuluje pracę mózgu i nastrój, poprawia czas reakcji oraz pomaga zwiększyć koncentrację i lepszą koordynację między mózgiem a mięśniami podczas treningu.

L-walina (600 mg) - ogranicza wchłanianie aminokwasu tryptofanu w mózgu, hamując tym samym syntezę serotoniny (5-HT) i opóźniając wystąpienie zmęczenia.

Acetyl L-karnityna (500 mg) - aminokwas ten znany jest od dawna, a jego skuteczność była przedmiotem wielu badań. Składnik acetylowy zwiększa zdolność związku do przekraczania bariery krew-mózg, poprawiając produkcję dopaminy, a tym samym wpływając pozytywnie na inne procesy, takie jak poznawcze i uczenie się, a także na uwagę, pamięć, siłę woli, satysfakcję, mechanizmy kar. i nagrody, motywacji, snu i dobrego samopoczucia.

Dwuwinian choliny (400 mg) - ten podobny do witamin związek bierze udział w wielu ważnych funkcjach biologicznych, takich jak utrzymanie integralności strukturalnej błon komórkowych, transport i metabolizm tłuszczu, sygnalizacja komórkowa, przekazywanie impulsów nerwowych.

Rhodiola rosea (250 mg) Żeń-szeń (400 mg) - odznaczają się szybkim działaniem, zwiększającym energię, koncentrację oraz naturalną odporność na stres fizyczny lub emocjonalny, zmęczenie i depresję, co czyni je idealnymi składnikami preparatu przedtreningowego o silnym działaniu nootropowym.

CocoMineral (150 mg) - to natychmiastowy ekstrakt z wody kokosowej zawierający niezbędne elektrolity: sód i potas.

Bezwodna kofeina (150 mg) - stymuluje uwalnianie dopaminy w mózgu, jednocześnie blokując receptory związane ze snem. W ten sposób będziesz w stanie pozostać aktywnym, bez wysiłku opierając się zmęczeniu i uczuciu snu.

Ekstrakt z kakao (80 mg) - ma właściwości pobudzające, które odczuwają sportowcy; Podobnie jak kofeina poprawia uwagę, energię, motywację i zdolność koncentracji na treningu.

Ekstrakt z pieprzu czarnego (2 mg) - przyspiesza transport i wchłanianie składników dla większej skuteczności formuły Warcry Energy.

Huperzine-A (100 mcg) - to substancja pozyskiwana z rośliny Huperzia serrata. Badania sugerują, że huperzine-A ma potencjał poprawiania energii psychicznej. Dzięki jego obecności w suplemencie energetycznym możesz być w stanie lepiej się skoncentrować, szybciej uczyć i zapamiętywać nowe ćwiczenia.


SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 7 g (1 miarka) 1x dziennie, stosować przed treningiem. Porcję zmieszać z 200ml wody lub soku, spożyć zaraz po przygotowaniu.TEAM GENIUS™ RADZI

Kiedy stosujesz Warcry unikaj jednocześnie innych źródeł białka/aminokwasów, przynajmniej godzinę przed planowanym spożyciem i 30 minut po spożyciu. Zawarte w Fury™ Extreme aminokwasy, szczególnie cytrulina, będą mogły swobodnie przedostać się do krwiobiegu, nie rywalizując o absorbcję z innymi aminokwasami. Równoległa suplementacja witaminą B6 powinna dodatkowo poprawić wchłanialność odżywki.


SKŁADNIKI

tauryna, acetyl-l-tyrozyna, l-walina, acetyl-l-karnityna, dwuwinian choliny, ekstrakt z korzeni żeń-szenia (Panax ginseng c.a meyer, 8:1), ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea, 12:1), CocoMineral® (elektrolity z wody kokosowej), kofeina bezwodna, ekstrakt z kakao (10% teobromina), ekstrakt z czarnego pieprzu (98% piperyna), Huperzine A (ekstrakt z Huperzia serrata), aromat, sukraloza (sub. słodząca), ryboflawina (barwnik). Zawiera substancję słodzącą.  Alergeny: Produkt może zawierać śladowe ilości mleka, soi, jajek.

OSTRZEŻENIE: Produkt zawiera kofeinę (150 mg w porcji 7 g). Nie stosować u osób poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży lub karmiących piersią, osób chorujących na nadciśnienie, choroby serca, lub mających kłopoty ze snem.

Informacja żywieniowa 1 porcja
7 g
2 porcje
14 g
100 g
Tauryna 1000 mg 2000 mg 14.3 g
Acetyl-l-Tyrozyna 800 mg 1600 mg 11.4 g
L-walina 600 mg 1200 mg 8.6 g
Acetyl-l-Karnityna 500 mg 1000 mg 7.1 g
Dwuwinian choliny 400 mg 800 mg 5.7 g
Ekstrakt z żeń-szenia 400 mg 800 mg 5.7 g
Ekstrakt z różeńca 250 mg 500 mg 3.6 g
CocoMineral® 150 mg 300 mg 2.1 g
kofeina bezwodna 150 mg 300 mg 2.1 g
ekstrakt z kakaowca
w tym teobromina
80 mg
8 mg
160 mg
16 mg
1.1 g
114 mg
Ekstrakt z czarnego pieprzu
w tym piperyna
2 mg
1.96 mg
4 mg
3.92 mg
28.6 mg
28 mg
Huperzine A 100 mcg 200 mcg 1.43 mg

zalecane dzienne spożycie nie ustalone

Informacje dodatkowe

Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.