Hydro-HD

HydroHD

Regeneracja
Opakowanie
  • 700g
Smak
  • czekoladowy

HydroHD - białko z najwyższą szybkością wchłaniania obecnie dostępną na rynku.

Właściwości produktu

  • najszybsza wchłanialność
  • hydrolizat wydzielający insuline
  • dodatek HMB oraz glutaminy
129,00 zł
Brutto
Ilość
doneW magazynie

HydroHD to białko o najwyższym wskaźniku absorpcji obecnie dostępnym na rynku. Jest to idealne połączenie hydrolizatu białka serwatki i PeptoPro, które zawiera głównie dipeptydy i trójpeptydy, co pozwala na szybszą absorpcję niż w przypadku zwykłych białek. Ze względu na dużą szybkość wchłaniania jest idealnym produktem dla zawodowych sportowców, dal których ważne są szybka absorpcja oraz regeneracja w krótkim czasie po intensywnym treningu. Aminokwasy frakcjonowane przez hydrolizę są szybko wchłaniane przez organizm, co wspomaga rozwój i regenerację mięśni. HydroHD reguluje również poziom wydzielanej insuliny, odgrywającej ważną rolę w przywracaniu zapasów glikogenu, które wyczerpują się po wysiłku; reguluje również procesy anaboliczne białek. Kolejną praktyczną zaletą hydrolizatu jest możliwość podania go natychmiast po intensywnym treningu bez ryzyka wzdęć i dyskomfortu trawiennego. HydroHD zawiera wysoki poziom niezbędnych aminokwasów, w tym aminokwasów rozgałęzionych dla zapewnienia maksymalnego rozwoju mięśni i regeneracji po treningu. Zawiera również l-alanylo-l-glutaminę, HMB i BCAA w stosunku 8:1:1, zapobiegając zniszczeniu tkanki mięśniowej oraz sprzyjając rozwojowi masy i regeneracji po treningu.

BCAA 8:1:1
Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach są podstawą rozwoju silnych mięśni. W przeciwieństwie do białek, aminokwasy nie wymagają kompleksów trawiennych do wchłonięcia do organizmu. Po spożyciu aminokwasy przenikają przez jelita do krwi, a stamtąd są transportowane bezpośrednio do mięśni, co trwa krócej i wymaga mniej energii. Aminokwasy są przede wszystkim stosowane przez organizm w procesach anabolicznych do syntezy nowych białek i regeneracji uszkodzonych. Wiadomo, że aminokwasy rozgałęzione mają właściwości antykataboliczne (zapobiegają niszczeniu tkanki mięśniowej) i anaboliczne (przyczyniają się do rozwoju masy mięśniowej). Wykazano różwnież, że (co w szczególności dotyczy leucyny) warunkują szybkość syntezy białka serwatkowego.

HMB
Kwas beta-hydroksy-beta-metylomasłowy nie wpływa bezpośrednio na rozwój masy, ale zapobiega niszczeniu tkanki mięśniowej, blokując atakujące ją enzymy. W dłuższej perspektywie skutkuje to zwiększeniem masy mięśniowej. Ostatnie badania wykazują, że HMB reguluje pracę mięśni w sposób podobny do serwatki: przyczynia się do rozwoju mięśni poprzez stymulację syntezy białek.

Peptydy Glutaminy
W przypadku peptydów glutaminy, wiązania peptydowe zapewniają czystość, stabilność i lepsze przyswajanie w organizmie. Peptydy glutaminy pomagają rozwijać masę mięśniową, zwalczać katabolizm i mogą działać immunomodulacyjnie.

SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 29 g (1 miarka) 1-2 razy dziennie. Porcję wymieszać w 250ml wody.TEAM GENIUS™ RADZI

Białko serwatkowe stosowane przed treningiem, oprócz poprawy ukrwienia i odżywienia mięśni, zwiększy także ilość spalanych kalorii podczas oraz po wysiłku (do 24 godzin), natomiast spożyte wraz z węglowodanami po treningu - przyczyni się typowo do zahamowania katabolizmu, czyli rozpadu białek mięśniowych, maksymalizując regenerację potreningową. Sam/a zdecyduj jaka pora jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Odżywka białkowa stosowana między posiłkami to także istotne uzupełnienie diety i zapewnienie mięśniom wszystkich niezbędnych aminokwasów, których potrzebują, szczególnie w okresie intensywnych treningów.

SKŁAD

hydrolizowane białko serwatki [mleko], l-leucyna, alanina l-glutaminy, aromat, hydrolizowane białko kazeinowe (PeptoPro®) [mleko], kakao, HMB, E296 (regulator kwasowości), l-walina, l-izoleucyna, E322 (emulgator) [soja], E466 (sub. stabilizująca), sukraloza (sub. słodząca), E950 (sub. słodząca). Zawiera substancje słodzące. Alergeny: mleko.

tabela składu

Informacje dodatkowe

Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.