Iso-Gen

Iso-Gen

Regeneracja
Opakowanie
  • 1800g
Smak
  • truskawkowy

Nienaruszony strukturalnie i aktywny biologicznie izolat białka serwatki.
Wysoka zawartość białka, bez tłuszczy, niska ilość węglowodanów.

Właściwości produktu

  • aktywny biologicznie, niezdenaturowany izolat białka serwatki
  • całkowicie pozbawiony tłuszczy
  • wysoka przyswajalność
  • zachowane cenne mikrofrakcje białkowe
299,00 zł
Brutto
Ilość
× Chwilowo niedostępny

Iso-Gen to mikrofiltrowany metodą krzyżową izolat białka serwatkowego. Ta forma izolatu uważana jest w branży za wysokojakościową i najczystszą postać białka serwatkowego. Proces filtracji CFM zapewnia niezdenaturowane białko z bogatym spektrum aktywnych biologicznie mikrofrakcji. Iso-Gen to niskokaloryczne, czyste białko o możliwie najniższej zawartości węglowodanów i tłuszczy. W Genius Nutrition prezentujemy rzeczywiste wartości dotyczące białka. Nie zawyżamy danych liczbowych na etykietach. Iso-Gen zawiera ponad 85% nienaruszonego, bioaktywnego białka. To fenomenalny wynik biorąc pod uwagę obecność wsadu smakowego w odżywce oraz brak syntetycznych aminokwasów podwyższających zawartość białka. Przy mikrofiltracji krzyżowej jest to maksymalna do osiągnięcia wartość. Wyższe stężenie białka wymuszałoby zastosowanie procesu, który naruszyłby pierwotną strukturę cennych frakcji białkowych.

Iso-Gen przyczynia się do budowania i utrzymania masy mięśniowej oraz warunkuje dobrą regenerację mięśni. Jedna porcja Iso-Gen rozwieje Twoje wszystkie Twoje wątpliwości na temat tego czy masz do czynienia z najlepszą odżywką białkową jaką kiedykolwiek stworzono. Izolat CFM zastosowany w Iso-Gen to odżywka białkowa powstała w wyniku naturalnego procesu filtracji bez chemicznego przetwarzania. Jest to efekt współpracy technologów Genius Nutrition z najlepszymi producentami serwatki. W rezultacie końcowym uzyskujemy białko z biodostępnymi aminokwasami endo/egzo-gennymi i wysoką zawartością aminokwasów rozgałęzionych BCAA.

Iso-Gen to źródło prekursorów glutationu, m.in.:
kowalencyjnie związanej cysteiny, laktoferyny, immunoglobuliny, aktywnych peptydów. Glutation jest naturalnym przeciwutleniaczem organizmu - wpiera układ odpornościowy i hamuje działanie hormonu stresu - kortyzolu. Jest ważnym czynnikiem poprawiającym regenerację u osób aktywnych fizycznie.

SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 30 g (1 miarka) 1-2 razy dziennie, między posiłkami i/lub okołotreningowo. Wymieszać w 200-250ml wody, spożyć zaraz po przygotowaniu.
TEAM GENIUS™ RADZI

Białko serwatkowe stosowane przed treningiem, oprócz poprawy ukrwienia i odżywienia mięśni, zwiększy także ilość spalanych kalorii podczas oraz po wysiłku (do 24 godzin), natomiast spożyte wraz z węglowodanami po treningu - przyczyni się typowo do zahamowania katabolizmu, czyli rozpadu białek mięśniowych, maksymalizując regenerację potreningową. Sam/a zdecyduj jaka pora jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Odżywka białkowa stosowana między posiłkami to także istotne uzupełnienie diety i zapewnienie mięśniom wszystkich niezbędnych aminokwasów, których potrzebują, szczególnie w okresie intensywnych treningów.

SKŁAD

izolat białka serwatkowego CFM (96.82%) [Mleko], aromat, czerwień buraczana (barwnik), sukraloza (sub. słodząca)

Tabela składu

Informacje dodatkowe

Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.