iProtein Casein

iProtein Casein

Regeneracja
Opakowanie
  • 2000g
Smak
  • czekoladowy
  • belgijska pralina

Odżywka białkowa na bazie kazeiny z mleka krów karmionych trawą. Zapewnia wydłużoną podaż aminokwasów.

Właściwości produktu

  • 100% naturalne białko, od krów karmionych trawą
  • długa i stabilna podaż aminokwasów
  • idealna odżywka przed snem
  • może przyczyniać się do hamowania katabolizmu
219,00 zł
Brutto
Ilość
doneW magazynie


iProtein™ Casein jest jednym z najbardziej regeneracyjnych białek wolno wchłaniających, przeznaczonych do odżywiania mięśni w ciągu nocy i innych dłuższych okresów bez jedzenia. Twoje ciało potrzebuje wówczas białko i aminokwasy do odbudowy i regeneracji mięśni.
Białko iProtein™ Casein posiada certyfikat Unii Europejskiej i wytwarzane jest z mleka krów karmionych trawą, pasących się na terenach polderów przy wybrzeżu Morza Północnego.

iProtein™ Casein jest idealną formułą na noc, ponieważ zapewnia ok. 5-8 godzin ciągłego uwalniania aminokwasów, dzięki czemu zapewnia niezbędne składniki odżywcze dla mięśni w maksymalnie wydłużonym okresie czasu. Obudź się większy, silniejszy, zregenerowany i gotowy do następnego morderczego treningu!


SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 30 g (1 miarki) raz dziennie, godzinę przed snem. Do shakera wlej 250ml wody lub mleka, następnie wsyp zawartość miarki, po czym mieszaj energicznie przez 30 sekund, a następnie umiarkowanie przez minutę.TEAM GENIUS™ RADZI

Kazeina w kontakcie z kwasem żołądkowym tworzy konsystencję żelu, który przechodząc wolno przez jelita spowalnia nieco trawienie. Najlepszą porą na spożycia białka kazeinowego będzie zatem okres przed snem lub okres w którym nie planujemy w ciągu paru godzin spożywać pełnowartościowego posiłku, ponieważ będzie dłużej zalegał w układzie trawiennym, co może być niekorzystne dla flory bakteryjnej jelit. Sugerujemy, aby po posiłku odczekać minimum 2 godziny przed spożyciem porcji iProtein™ Casein.

Leucyna to istotny aminokwas warunkujący reakcję anaboliczną organizmu, a co za tym idzie syntezę białek. Ze względu na stosunkowo niższą zawartość leucyny w kazeine (8%) w porównaniu do białek serwatkowych (11%), idealnym rozwiązaniem będzie wymieszanie pół porcji
iProtein™ Casein oraz pół porcji iWhey (białko serwatkowe). Uzyskana odżywka białkowa zapewni szybką podaż aminokwasów, w tym leucyny, a ponadto będzie odżywiała mięśnie w dłuższym horyzoncie czasowym.


SKŁAD

kazeinian wapnia [mleko], naturalne aromaty, kompleks enzymów trawiennych (proteazy, peptydazy), kwas askorbinowy (przeciwutleniacz), lecytyna słonecznikowa (emulgator), glikozydy stewiolowe (sub. słodząca), sukraloza. Alergeny: mleko

tabela składu

Informacje dodatkowe

Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.