Herox

Herox

Regeneracja
Opakowanie
  • 180 kaps.

Opatentowana kombinacja składników odżywczych i ekstraktów roślinnych stworzona w celu wspomagania regeneracji, rozluźnienia mięśni, ogólnego odprężenia i snu.

Właściwości produktu

  • Naturalna pigułka nasenna z roślin
  • Wspiera w 100% naturalny relaks psychiczny i mięśniowy
  • Stymuluje produkcję hormonu wzrostu
  • Zmniejsza skutki stresu oksydacyjnego
  • Rozluźnia napięte i skurczone mięśnie
  • Zwalcza najczęstsze niedobory żywieniowe, takie jak niedobór magnezu czy witaminy D3
129,00 zł
Brutto
Ilość
doneW magazynie

Specjaliści Genius Nutrition® znani są z tworzenia suplementów opartych na złożonych połączeniach, zaprojektowanych tak, aby działały nie tylko na organizm, ale także na psychikę. Herox to opatentowana kombinacja składników odżywczych i ekstraktów roślinnych stworzona w celu wspomagania regeneracji, rozluźnienia mięśni, ogólnego odprężenia i snu.

Dzięki zawartym aminokwasom w składzie, Herox w naturalny sposób stymuluje produkcję hormonu wzrostu.

Herox od Genius Nutrition® - najlepsze rozwiązanie dla rewelacyjnej sylwetki

Spokojny i silny. Taki jest bohater i takie są nasze składniki. To wyjątkowe połączenie wyróżnia się przede wszystkim dobroczynnym działaniem na przywspółczulny układ nerwowy, z efektami związanymi z produkcją energii i walką ze stresem związanym z treningiem (szczególnie jeśli nie możesz zasnąć z powodu niespokojnych myśli, które nie dają Ci spokoju).

Herox działa poprzez różne mechanizmy, aby doprowadzić organizm do jego najlepszej, „bohaterskiej” postaci. Zaśniesz szybciej, będziesz miał głębszy sen i obudzisz się bez śladu zawrotów głowy, które wywołuje dla Ciebie większość suplementów.

Badania kliniczne wykazały, że nasz produkt regeneracyjny jest bezpiecznym i skutecznym rozwiązaniem zapewniającym lepszy sen, zwalczającym gorączkę mięśniową i zapewniającym optymalną podstawę do osiągania najlepszych wyników każdego dnia.

CO ZAWIERA HEROX?

Herox od Genius Nutrition® zawiera dziewięć naturalnych związków ziołowych, które pomogą Ci się zrelaksować. Dzięki potężnemu połączeniu składników oszczędzasz czas i energię spędzaną przy oddzielnym podawaniu każdego składnika.

GABA (kwas aminomasłowy) 700 mg - to aminokwas wytwarzany naturalnie w mózgu. GABA ma za zadanie redukować aktywność neuronów w mózgu i ośrodkowym układzie nerwowym, z wieloma efektami fizycznymi i psychicznymi, w tym uczuciem relaksacji.

L-teanina (350 mg) - to aminokwas o działaniu uspokajającym, który występuje w zielonej herbacie. Według badań L-teanina pomaga organizmowi wytwarzać inne aminokwasy o działaniu uspokajającym, takie jak dopamina, GABA i tryptofan oraz ma korzystny wpływ na koncentrację, uwagę i głębokie rozluźnienie mięśni.

Ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego (350 mg) - stosowany jest bardzo często w łagodzeniu problemów ze snem, a zwłaszcza bezsenności. Waleriana jest również stosowana w leczeniu stanów związanych z lękiem i stresem psychicznym, takich jak strach, bóle głowy i zespół chronicznego zmęczenia, ponieważ nie ma skutków ubocznych.

Cytrynian Magnezu (300 mg) - to specjalna forma magnezu, która jest szczególnie ważna dla sportowców, ponieważ ich codzienna aktywność obejmuje trening siłowy i rozwój mięśni. Magnez jest potrzebny do wykorzystania wapnia w organizmie oraz do syntezy białek.

L-tryptofan (250 mg) - to kolejny aminokwas. Przyjmowanie suplementów L-tryptofanu ma korzystny wpływ na niepokój, nastrój i stres. Po wchłonięciu L-tryptofanu z pożywienia organizm przekształca go w 5-HTP (5-hydroksytryptofan), a następnie w serotoninę, neuroprzekaźnik regulujący nastrój.

Ekstrakt z MACA (250 mg) - ma właściwości antyproliferacyjne. Działa przeciw stresowi i skutkom stresu, zwiększając poziom kortykosteroidów i odpowiednich parametrów. Zmniejsza stężenie wolnych kwasów tłuszczowych i glukozy w osoczu, co wywołuje niepokój i zmniejsza uczucie zmęczenia.

Glukonian cynku (15 mg) - Cynk jest niezbędny dla około 300 enzymów. Bez enzymów nie ma reakcji chemicznych. Zatem cynk jest niezbędnym minerałem dla organizmu. Nie ma sensu wymieniać tych enzymów, ale wystarczy powiedzieć, że część z nich bierze udział w metabolizmie węglowodanów, białek i detoksykacji wątroby - wszystko to jest absolutnie niezbędne do prawidłowego treningu.

Melatonina (3 mg) - to substancja wydzielana przez organizm, której rolą jest regulowanie rytmu dobowego, poprzez wywołanie odprężenia i spokojnego snu. Ta właściwość melatoniny jest szczególnie interesująca dla osób cierpiących na bezsenność, doświadczających stresujących warunków w pracy, a także sportowców, którzy potrzebują odpowiedniego wypoczynku, aby trenować.

Witamina D3 (10 mcg) - pełni istotną rolę dla równowagi hormonalnej, gęstości kości, siły mięśni (włókna mięśniowe typu II), odporności. Ma również właściwości przeciwzapalne i korzystnie wpływa na nastrój, wrażliwość na insulinę itp. Czy potrzebujemy innych, potwierdzonych naukowo, korzyści płynących z tej witaminy?


SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 1-3 kapsułki popijając szklanką wody godzinę przed snem.


SKŁADNIKI

Kwas Gamma-aminomasłowy (GABA), l-teanina, ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego, cytrynian magnezu, l-tryptofan, ekstrakt z owoców MACA (4:1), glukonian cynku, melatonina, cholekalcyferol, stearynian magnezu (sub. przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (sub. przeciwzbrylająca), otoczka kapsułki (żelatyna, barwnik - dwutlenek tytanu).  Alergeny: może zawierać śladowe ilości mleka, jajek, soi.

Informacja żywieniowa 1 porcja
(3 kapsułki)
GABA 700 mg
L-teanina 350 mg
Ekstrakt z kozłka lekarskiego 350 mg
Cytrynian magnezu 300 mg (80%)*
L-tryptofan 250 mg
Ekstrakt z MACA 250 mg
Glukonian cynku 15 mg (150%)*
Melatonina 3 mg
Witamina D3 10 mcg (200%)*

*RWS - referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)

Informacje dodatkowe

Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.