Asasyn

Asasyn

Redukcja
Opakowanie
  • 180 kaps.

Niestymulująca odżywka przedtreningowa nowej generacji - wyraźne działanie, brak spadku energetycznego.

129,00 zł
Brutto
Ilość
× Chwilowo niedostępny

Asasyn to wysoce skoncentrowany, wysokiej klasy spalacz tłuszczu zaprojektowany przez Genius Nutrition®, który skutecznie spala tłuszcz i uzyskuje określony mięsień. Produkt zawiera składniki premium o synergistycznym działaniu, które stymulują spalanie tłuszczu i wykorzystują go jako źródło energii do przyspieszenia definicji mięśni. Jeśli chcesz schudnąć i potrzebujesz produktu, który pomoże Ci zmniejszyć ilość kalorii, Asasyn jest idealnym wyborem.

Ekstrakt z mango afrykańskiego - Ten niezwykły egzotyczny owoc stał się w centrum uwagi w ostatnich latach ze względu na jego korzyści w zmniejszaniu masy ciała. Miąższ owoców nie jest wykorzystywany do tego celu, ale liczne badania dotyczące działania ekstraktu wykazały, że substancje czynne przyczyniają się do obniżenia całkowitego stężenia cholesterolu, a ponadto stymulują metabolizm i znacząco poprawiają spalanie tłuszczu biernego. Regularnie spożywany, dziki ekstrakt z mangi ma wpływ na zmniejszenie masy ciała. Wiadomo również, że hamuje apetyt, zapobiegając tym samym nadmiernym wydalaniu pokarmu i wytwarzającemu deficyt kalorii. Nasz produkt Asasyn zawiera wysoko skoncentrowany ekstrakt z dzikiej mangi (mangifera indica - liście, owocnia, w stosunku 10:1) dla widocznych rezultatów.

Ekstrakt z oliwy z oliwek - Ekstrakt z liści oliwnych był używany do celów leczniczych przez tysiące lat. Główną substancją jest oleuropeina, która wraz z innymi flawonoidami i związkami polifenolowymi oferuje bogactwo korzyści zdrowotnych dla regularnej konsumpcji, niezależnie od formy prezentacji.
Drzewo oliwne o nazwie naukowej Olea europaea to drzewo uprawiane od czasów starożytnych. Pochodzące z regionu Morza Śródziemnego, drzewo oliwne było naturalizowane w wielu krajach, uprawiane specjalnie dla oleju zawartego w owocach.

Wzmacnia system immunologiczny - działanie immunomodulujące ekstraktu z liści oliwnych, wraz z wysoką zawartością przeciwutleniaczy, pomaga zmniejszyć stres oksydacyjny, zapobiegając przeciążeniu układu immunologicznego.

Przyspiesza metabolizm - ekstrakt z liści oliwnych ma silny efekt spalania tłuszczu, przede wszystkim dlatego, że pobudza wydzielanie adrenaliny i innych hormonów. W ten sposób przyspiesza ogólny metabolizm i nasila pasywne spalanie tłuszczów. Poprawia także inne procesy organizmu, takie jak metabolizm energetyczny i produkcja enzymów.

Acetyl-L-Karnityna - Ten aminokwas jest znany od dawna, a jego skuteczność była przedmiotem wielu badań. Składnik acetylowy zwiększa zdolność związku do przekraczania bariery krew-mózg, polepszania produkcji dopaminy, a tym samym ma pozytywny wpływ na inne procesy, takie jak poznawanie, uczenie się, uwaga, pamięć, pożądanie, przyjemność, kara, nagroda, motywacja, sen, nastrój, zachowanie i ruchy dobrowolne. Występuje również w procesie utleniania kwasów tłuszczowych i spalania tłuszczu przez mitochondrialny enzym palmitoilotransferazy 1 karnityny (CPT1). Acetyl L-karnityna zwiększa spalanie tłuszczu, co oznacza, że jest mocniej wykorzystywany jako energia do treningu. Acetyl L-karnityna, jak i L-karnityna występują naturalnie w organizmie oraz w żywności. Jedną z głównych funkcji acetylo-L-karnityny jest transport kwasów tłuszczowych przez błonę mitochondrialną do mitochondriów (jądra energetycznego komórek).

N-Acetyl-L-Tyrozyna - Acetylo-L-tyrozyna jest acetylowaną pochodną L-tyrozyny, aminokwasu niezbędnego. Zwykle L-tyrozyna jest stosunkowo niestabilna i nierozpuszczalna w wodzie, co powoduje zmniejszenie biodostępności. N-acetylo-L-tyrozyna przekształcana w organizmie w L-tyrozynę jest 20 razy lepiej rozpuszczalna w wodzie niż sama L-tyrozyna. Z tego powodu jest skutecznym suplementem zwiększającym poziom tyrozyny w organizmie, ponieważ nierozpuszczone substancje nie są wchłaniane z przewodu pokarmowego. Poprzez acetylację zwiększa się rozpuszczalność i stabilność, N-acetylo-L-tyrozyna jest szybciej absorbowaną postacią i wyższą biodostępnością aminokwasu L-tyrozyny.

W jaki sposób L-tyrozyna działa w celu zmniejszenia masy ciała?

- Poprzez zmniejszenie stresu i depresji
Jako, że L-tyrozyna jest używana do produkcji neuroprzekaźników, takich jak dopamina, przyczynia się do poprawy nastroju i depresji kontrolnej. Innym ważnym efektem tyrozyny jest to, że pomaga zmniejszyć stres. Zarówno stres, jak i depresja mogą prowadzić do okresów bezczynności, które powodują tucz. Poprzez poprawiając nastrój i redukując produkcję hormonów stresu, tyrozyna pomaga zapobiegać przybieraniu na wadze i zmniejszaniu masy ciała w wyniku zaangażowania pacjenta w codzienne czynności.

- Hamując apetyt
Po przeprowadzeniu różnych badań na zwierzętach wykazano, że tyrozyna nasila działanie hamujące apetyt wywołane suplementami wywołującymi współczulny układ nerwowy. Takie suplementy zawierają efedrę, roślinę o działaniu hamującym łaknienie. L-tyrozyna jest często obecna w kombinacjach z efedryną i innymi pokrewnymi roślinami dla jej działania w celu wzmocnienia tego efektu. Jednak sama tyrozyna nie hamuje apetytu. Innym korzystnym działaniem tyrozyny jest stymulowanie produkcji neurohormonów, takich jak adrenalina i noradrenalina. W ten sposób termogeneza i wzrost aktywności mięśni przyczynia się do spalania tłuszczów przechowywanych w organizmie.

- Poprawiając funkcje tarczycy
Termogenne działanie L-tyrozyny może być również spowodowane wzrostem syntezy hormonu tarczycy. Ponieważ tyrozyna jest prekursorem stosowanym do produkcji trijodotyroniny (T3) i tyroksyny (T4), jest stosowana w rutynowym leczeniu niedoczynności tarczycy. Hormony tarczycy przyspieszają metabolizm i spalanie tłuszczów przechowywanych w organizmie, z natychmiastowym uwolnieniem energii. W ten sposób, dzięki poprawie funkcji tarczycy, tyrozyna może przyczynić się do utraty wagi. Ponadto tyrozyna jest szczególnie przydatna w sytuacjach, gdy nadwyżka masy ciała jest spowodowana niedostatecznym wydzielaniem hormonów tarczycy.

Cytrynian Magnezu - Magnez jest ważnym minerałem, który organizm potrzebuje do funkcjonowania. Bierze udział w różnych podstawowych procesach, w tym wytwarzaniu energii i regulacji cukru we krwi, przyczyniając się w ten sposób do utraty masy ciała poprzez wytwarzanie niezbędnych reakcji chemicznych w organizmie. Magnez uczestniczy w przekazywaniu impulsów nerwowych, skurczu mięśni i utrzymywaniu prawidłowego rytmu serca ze względu na jego rolę w transporcie wapnia i potasu.

Ekstrakt z Herbaty Zielonej - Zielona herbata znana jest z efektu spalania tłuszczu, zwłaszcza brzucha. Zielona herbata stymuluje przemianę materii i ułatwia trawienie węglowodanów dla maksymalnej efektywności procesu spalania tłuszczu. Najlepszym sposobem na zrzucenie wagi jest jej naturalna utrata. Zielona herbata jest silnym przeciwutleniaczem, który znacznie zmniejsza stan zapalny w organizmie, z pozytywnym wpływem fizycznym na wygląd skóry i na poziomie psychicznym nastroju, dzięki czemu działa przeciwstarzeniowo. Wiele osób uważa, że problemy dermatologiczne są powodowane przez brud, ale w rzeczywistości ich źródłem jest stan zapalny w organizmie.

Kofeina Bezwodna - Kofeina zwiększa uwalnianie kwasów tłuszczowych do spalania, stymulując rozkład tkanki tłuszczowej w procesie zwanym lipolizą. Kiedy kwasy tłuszczowe są uwalniane ze złogów tłuszczu, można je wykorzystać do produkcji energii. Innymi słowy, tłuszcze są spalane.

W jaki sposób kofeina stymuluje proces lipolizy?
Kofeina działa poprzez podwyższanie poziomu hormonów zaangażowanych w produkcję energii, takich jak adrenalina i noradrenalina. Z kolei te hormony powodują mobilizację kwasów tłuszczowych. Teraz wiemy, jak działa kofeina, aby pobudzić lipolizę. Wiemy również, że poprzez lipolizę kwasy tłuszczowe są uwalniane do krwi. Ale w jaki sposób to nam pomaga?
Spalanie kwasów tłuszczowych jest wymagane do produkcji energii. Proces spalania, w którym wytwarza się energię, nazywamy metabolizmem. W zależności od diety, stylu życia i tła genetycznego każdego z nas metabolizm może być przyspieszony lub wolniejszy.
Jaki związek stymuluje przemianę materii, aby wytworzyć więcej energii?
Odpowiedź jest prosta: kofeina.
Naukową nazwą tego procesu spalania metabolicznego jest termogeneza. Kofeina stymuluje termogenezę. Innymi słowy, sprawia, że ciało spala więcej kalorii.

CocoMineral® - Słowo "elektrolit" jest terminem używanym w odniesieniu do niektórych mikroelementów i niektórych minerałów, które dzielą się na jony dodatnie lub ujemne. Wytwarzają energię elektryczną w ciele, niezbędną do utrzymania właściwej równowagi wody w ciele, do przekazywania impulsów nerwowych i do skurczu mięśni. Do minerałów należących do tej kategorii należą: sód, chlor, fosforan, potas, wapń i magnez. Używamy naturalnego ekstraktu z najlepszej wody kokosowej marki CocoMineral, aby zapewnić lepsze naturalne źródło elektrolitów.

Ekstrakt z Cayenne - Papryka ostra Cayenne jest bardzo skuteczna w utracie wagi, ponieważ obniża apetyt, przyspiesza metabolizm, a nawet pomaga spalić nadmiar tłuszczu.

- Papryka ostra Cayenne skutecznie kontroluje łaknienie
Wiele osób, które chcą schudnąć, starają się zmniejszyć dzienne spożycie kalorii. Papryka ostra Cayenne zmniejsza głód, zmniejszając ilość spożywanego pokarmu. Jeśli zostanie użyta wystarczająca ilość papryki Cayenne, możliwe jest, że apetyt tłuszczu, słonych i słodkich pokarmów zanika, są to właśnie pokarmy, których należy unikać podczas diety.

Różne wyniki można uzyskać w zależności od tego, kiedy papryka Cayenne jest spożywana. Po zjedzeniu papryczki Cayenne przed posiłkiem uczucie sytości będzie łatwiejsze do zaspokojenia. Spożywając ją podczas posiłku, uczucie sytości utrzymuje się przez długi czas po posiłku.

- Przyspiesza metabolizm
Jeśli masz trudności z utratą wagi, może to być spowodowane wolnym metabolizmem. Jeśli szukasz naturalnego sposobu na przyspieszenie procesów metabolicznych w ciele, najlepszym rozwiązaniem może być papryka Cayenne. W przypadku diety wysokotłuszczowej spożywanie papryczek Cayenne nasila proces indukowanej przez żywność termogenezy, co oznacza, że organizm zużywa więcej energii, aby rozbić żywność, spalając więcej kalorii. Korzyści dla metabolizmu z bogatych w kapsaicynę produktów, takich jak Cayenne, są widoczne niemal natychmiast i mogą trwać do 30 minut po posiłku.

- Spala nadmiar tłuszczu
Nie jest zaskakujące, że pieprz Cayenne pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała, ale sposób w jaki działa jest absolutnie niesamowity. Jest możliwe, że ostro smakujący związek znaleziony w papryce Cayenne jest również przydatny w łagodzeniu zaburzeń jelitowych. Związek ten jest szczególnie ważny, coraz więcej badań w tej dziedzinie stwierdza, że może istnieć związek między zdrowiem jelit a masą ciała. Według badań na zwierzętach istnieje możliwość, że brak równowagi flory jelitowej może prowadzić do problemów związanych z nadwagą. Kapsaicyna może mieć działanie równoważące florę jelitową poprzez zmniejszanie częstych układowych postaci podrażnienia u osób z nadwagą.

- Utrzymuje zdrowe trawienie
Dla stałej utraty masy ciała układ trawienny powinien działać prawidłowo. Papryka pieprz Cayenne jest bardzo bogata w witaminy i składniki odżywcze, w tym witaminy z grupy B, których układ trawienny potrzebuje aby prawidłowo funkcjonować. Papryka kajeńska stymuluje również wydzielanie śliny w jamie ustnej, a także wydzielanie innych substancji w przewodzie pokarmowym. Ślina uczestniczy w pierwszych etapach zdrowego trawienia, uczestnicząc w rozkładzie spożywanych pokarmów.

L-Teanina - jeden z głównych związków występujących w zielonej herbacie (Camilla sinensis), jest coraz bardziej doceniana. W istocie, L-teanina jest głównym składnikiem indukującym uczucie spokoju i koncentracji związanej z konsumpcją herbaty. Uważa się również, że herbata ma inne działanie, takie jak stabilizowanie ciśnienia krwi, stymulowanie funkcji odpornościowej podczas aktywności fizycznej, a nawet może przyczyniać się do utraty wagi.

- Zmniejsza uczucie stresu i niepokoju
L-teanina wywołuje uczucie relaksu podobne do tego, jakie uzyskuje się dzięki technikom medytacyjnym.
Aby schudnąć, potrzeba czasu, a także połączenia zdrowej diety z aktywnością fizyczną. Jeśli czujesz się zmęczony lub zestresowany przez cały czas, rośnie ryzyko, że zrezygnujesz z tego wysiłku. Wyeliminowanie stresu i zmęczenia pomoże Ci w długoterminowym planowaniu odchudzania w zdrowy i efektywny sposób i uzyskania optymalnych rezultatów.

- Utrata masy ciała i kontrola ciśnienia krwi
L-teanina stymuluje metabolizm i spalanie tłuszczów w organizmie, przyczyniając się w ten sposób do utraty wagi i obniżenia poziomu cholesterolu w organizmie.

- Wzmacnia zdolności poznawcze
Kilka badań wykazało, że L-teanina zwiększa wydajność funkcji mózgowych.

- Poprawa nastroju
L-teanina pomaga odpocząć mózgowi, złagodzić stres i wywołać stan dobrego samopoczucia i optymizmu.

- Usprawnia koncentrację i pamięć
L-teanina przyczynia się do wzrostu poziomu dopaminy w mózgu, co zwiększa koncentrację i pojemność pamięci, pomagając przeciwdziałać czynnikom dystrakcyjnym.
Korzyści płynące z L-teaniny łączą się z kofeiną, pomagają wyeliminować stres, pobudzają kreatywność i zwiększają koncentrację.

- Zwiększa poziom energii
L-teanina pomaga zwiększyć poziom energii. Możesz uzyskać maksymalną energię do regularnego treningu bez zmęczenia. W ten sposób L-teanina wspomaga skuteczną utratę wagi.

Dwuwinian Choliny - Cholina przyspiesza naturalną lipolizę, co oznacza, że więcej tłuszczu spala się niż normalnie, w zależności od metabolizmu każdego z nich. Mechanizm działania choliny polega na zwiększeniu transportu tłuszczu z pożywienia do komórek, gdzie są one szybko spalane w celu wytworzenia energii. Uważa się, że zapobiega to gromadzeniu się tłuszczu w przyszłości, a zatem cholina przyczynia się do utrzymania stałej masy ciała po utracie wagi.

Piperyna (ekstrakt z pieprzu czarnego) - zwiększa wchłanianie składników odżywczych, przyspieszając metabolizm i poprawiając termogenezę. W tym procesie komórki tłuszczowe ulegają rozkładowi, a temperatura wewnętrzna wzrasta. Dlatego piperyny można używać do osiągnięcia prawidłowej masy ciała. Chociaż efekt piperyny jest niski, w połączeniu z rygorystycznym planem redukcji masy, można uzyskać widoczne wyniki.

Mieszanka witamin i minerałów - Kiedy mówimy o intensywnym treningu, to definitywnie do utrzymania kluczowych funkcji organizmu i metabolizmu nie może zabraknąć najważniejszych mikroelementów, dlatego preparat zawiera również precyzyjnie dobraną mieszankę witamin i minerałów: cytrynian wapnia, cytrynian magnezu, niacynę, glukonian cynku, kwas pantotenowy, witaminę B2, witaminę B1, kwas foliowy, biotynę, chlorek chromu, selenian selenu, witaminę B12.

SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 3 kapsułki dziennie, popić dużą ilością wody.TEAM GENIUS™ RADZI

Podczas okresu redukcji i stosowania Asasyna™ pij dużo wody, przynajmniej 2-3 litry dziennie. Woda pomaga przyspieszać metabolizm, zapobiega odwodnieniu, sprawia że czujemy się pełni, a dodatkowo sprzyja utracie tkanki tłuszczowej. Ponadto, tkanka tłuszczowa gromadzi w sobie wiele toksyn, które podczas jej spalania zostają uwolnione do krwiobiegu. W przypadku szybkiego rozpadu tłuszczy, organizm jest obciążony i musi poradzić sobie z wydalaniem niepożądanych substancji (detoksykacja). Może wówczas wystąpić wiele ubocznych reakcji wynikających z tego procesu: zmęczenie, ból głowy i stawów, pogorszona cera, nieprzyjemny zapach ciała. Wątroba w tym okresie jest bardzo obciążona, dlatego polecamy wspomaganie jej zmielonymi ziarnami ostropestu plamistego (zmielić dziennie 2-3 łyżeczki, dodać np. do jogurtu) lub mieszankami ziołowymi na odtruwanie (1-2 napary dziennie). Ważne jest także, aby popijać spalacze tłuszczu dużą ilością wody, ok. 250 ml na jedną porcję - ułatwi to absorpcję składników odżywczych. Asasyn™ działa lekko moczopędnie, w celu uzupełnienia witamin i minerałów polecamy stosować iVitamins i/lub nasz sprawdzony sposób na wartościowy izotonik: do 1,5l butelki wody dodaj 3g soli himalajskiej oraz 5-10g witaminy C (czysty kwas askorbinowy).


SKŁAD

Mieszanka Asasyn Fat Killer [Acetyl-l-karnityna, acetyl-l-tyrozyna, cytrynian magnezu, ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis - liść), ekstrakt z liści oliwy (Olea europea - liść, 5:1), ekstrakt z mango afrykańskiego (Mangifera indica - liść, owocnia, 10:1), kofeina bezwodna, CocoMineral®, ekstrakt z pieprzu Cayenne (Capsicum annum - owoc, oleorezyna, 10:1), l-teanina, dwuwinian choliny, piperyna 95% (ekstrakt z czarnego pieprzu)], mieszanka witamin i minerałów (cytrynian wapnia, cytrynian magnezu, niacyna, glukonian cynku, kwas pantotenowy, witamina B2, witamina B1, kwas foliowy, jodyna, biotyna, chlorek chromu, selenian selenu, witamina B12), otoczka kapsułki [żelatyna, dwutlenek tytanu (barwnik)]. Alergeny: może zawierać śladowe ilości mleka, jajek, soi.

OSTRZEŻENIE: Produkt zawiera kofeinę (250mg w 1 porcji). Nie stosować u osób poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży lub karmiących piersią, osób chorujących na nadciśnienie, choroby serca, lub mających kłopoty ze snem.

*RWS - referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)

Tabela składu

Informacje dodatkowe

Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.