Iso-Milk

Iso-Milk

Genius Nutrition

Iso-Milk to izolat białka mleka składający się w 80% z kazeiny i w 20% z białka serwatkowego. Zapewnia długofalową podaż aminokwasów już po krótkim czasie od spożycia.

Właściwości produktu

  • 27g izolatu białka mleka premium
  • optymalizuje regenerację po treningu
  • bez dodatku syntetycznych aminokwasów
  • wysoka zawartość BCAA
329,00 zł
Brutto
Ilość
doneW magazynie

Iso-Milk to najwyższej jakości izolat białka mleka w proszku o doskonałym składzie białkowym:
- 20% białka serwatkowego, które w krótkim czasie wspomoże regenerację i dostarczy budulec do odnowy mięśni;
- 80% wolno strawnej kazeiny, która może wspomagać utrzymanie prawidłowego bilansu azotowego oraz gwarantuje podaż aminokwasów w wydłużonym czasie.

Iso-Milk zawiera bardzo mało tłuszczu, węglowodanów i laktozy - może być stosowane jako codzienny suplement dla tych, którzy chcą zwiększyć ilość białka w swojej diecie, budować mięśnie, a nawet tracić tłuszcz i utrzymywać masę mięśniową. Iso-Milk ma bardzo wysoki profil aminokwasowy, w tym dużą zawartość aminokwasów rozgałęzionych BCAA, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania przy budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej.


SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 33 g (1 miarka) raz dziennie. Wymieszać w 250ml wody lub mleka, spożyć zaraz po przygotowaniu.


TEAM GENIUS™ RADZI

Z uwagi na specyfikę odżywki białkowej na bazie izolatu białka mleka - najlepszym jej zastosowaniem będzie okres po treningu. Białko serwatkowe zapewni stosunkowo szybki dostęp aminokwasów, a kazeina wydłuży ich podaż w czasie, przyczyniając się do kompleksowej regeneracji mięśni po wysiłku.

Leucyna to istotny aminokwas warunkujący reakcję anaboliczną organizmu, a co za tym idzie syntezę białek. Ze względu na stosunkowo niższą zawartość leucyny w kazeine (8%) w porównaniu do białek serwatkowych (11%), idealnym rozwiązaniem będzie wymieszanie pół porcji
iProtein™ Casein oraz pół porcji iWhey (białko serwatkowe). Uzyskana odżywka białkowa zapewni szybką podaż aminokwasów, w tym leucyny, a ponadto będzie odżywiała mięśnie w dłuższym horyzoncie czasowym.


SKŁAD

kazeinian wapnia [mleko], naturalne aromaty, kompleks enzymów trawiennych (proteazy, peptydazy), kwas askorbinowy (przeciwutleniacz), lecytyna słonecznikowa (emulgator), glikozydy stewiolowe (sub. słodząca), sukraloza. Alergeny: mleko

Tabela składu

Informacje dodatkowe

Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.