Green Tea

Genius Nutrition

SPRAWIA, ŻE WSZYSTKO JEST LEPSZE

Japoński zwyczaj picia herbaty nie jest oryginalny. Pochodzi ze starożytnych Chin około 800 roku naszej ery! W rzeczywistości, nawet wtedy istniało przekonanie, że herbata jest medycznym, zdrowym napojem.

Zielona herbata jest zdecydowanie warta uwagi.

40,00 zł
Brutto
Ilość
× Chwilowo niedostępny

O WIELE WIĘCEJ NIŻ TYLKO HERBATA

A zatem, zacznijmy.

Jak bardzo zdrowa jest zielona herbata?

Zielona herbata jest uważana za roślinę leczniczą od ponad 5000 lat dzięki wielu cennym składnikom, takim jak witaminy A, B1, B2, B3, C, E i K. W połączeniu z potasem, wapniem, cynkiem, żelazem, fluorem i składnikami fitochemicznymi.

Zielona herbata jest jednym z tych ziół, które robią wiele dobrego dla ogólnego zdrowia.

Substancje ziołowe zawarte w zielonej herbacie chronią komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Niektóre badania wskazują nawet na działanie przeciwstarzeniowe. Zawarta w niej kofeina ma działanie wzmacniające, natomiast garbniki uspokajają żołądek i jelita.

Genius Nutrition® zobowiązał się do starannego uszlachetniania liści zielonej herbaty, aby zachować dla Ciebie każdy cenny związek.

Zielona herbata jest pozyskiwana z rodziny zwanej Camellia sinensis. Sprowadziliśmy ją do tego, że najpierw parujemy liście krzewu herbacianego, a następnie je skręcamy i suszymy. Proces parzenia zabija enzymy, które w przeciwnym razie rozłożyłyby liście.

To właśnie ten proces nadaje zielonej herbacie wyjątkowy smak.

Genius Nutrition® Green Tea Extract oferuje wygodny sposób zachowania aktywnych składników zielonej herbaty w formie skoncentrowanej kapsułki, a potężne polifenole są zachowane wraz z najwyższą starannością.

Polifenol EGCG (galusan epigallokatechiny) jest uważany za podstawowy składnik aktywny.

Polifenole to NAJWAŻNIEJSZE związki w zielonej herbacie, które mają potencjał antyoksydacyjny, czyli chronią komórki przed uszkodzeniami, chorobami, a jednocześnie spowalniają proces starzenia.

Wiedza, że zielona herbata zapobiega peroksydacji lipidów (proces zaangażowany w rozwój różnych stanów patologicznych) jest fundamentalna, jeśli chodzi o spowolnienie miażdżycy.

Ponadto, zielona herbata daje tętnicom zastrzyk przeciw zakrzepom i sklejaniu się płytek krwi. Kontroluje również gromadzenie się cholesterolu LDL na ścianach tętnic.

Dlatego też zapobiega chorobom serca.

Wszystkie korzyści płynące z zielonej herbaty bez całego kłopotu związanego z jej parzeniem. O co więcej można prosić?

Zielona herbata może być korzystna w procesie utraty wagi, ponieważ pomaga ograniczyć głód. Można ją brać wcześnie rano, kiedy będzie w stanie dodać Ci zastrzyku energii.

Ludzie oczekujący cudownego spalacza tłuszczu powinni szukać gdzie indziej. Zielona herbata może pomóc spalić więcej tłuszczu, jeśli już jesz dobrze i dbasz o ćwiczenia, ale nie może zrobić wszystko za Ciebie.

Wierzcie lub nie, ale zielona herbata jest obecna w świecie mieszanych sztuk walki, czyli MMA, ponieważ pozytywnie wpływa na hormon wzrostu.

Ostatnie badanie przeprowadzone przez naukowców z American Center for Alternative Medicine potwierdziło, że EGCG bezpośrednio wpływa na poziom hormonu wzrostu. Uczestnicy badania, którzy pili zieloną herbatę przez 90 dni, tj. mieli podwyższony poziom hormonu wzrostu o 320%.

Nieźle jak na tak dziewczęcą czynność.

Teraz już wiesz, dlaczego zielona herbata była tak popularna w krainie karate. A teraz możesz ją mieć na swoim kuchennym stole.

Bez obaw, małe kapsułki, łatwe do połknięcia, a dobrej wielkości dawka pozwoli Ci zaoszczędzić na wypijaniu 3-5 filiżanek zielonej herbaty dziennie.

  • Bezpośredni wpływ na poziom hormonu wzrostu
  • Obniża ciśnienie krwi
  • Zmniejsza procesy zapalne w organizmie
  • Chroni przed chorobami układu krążenia
  • Zapobiega próchnicy zębów
  • 100% wegański


Co znajduje się w środku?

100% ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia Sinesis) + 60% polifenoli

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka z dużą szklanką wody.

Informacje dodatkowe

Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.