Creatine Monohydrate 400g

Genius Nutrition

100% monohydrat kreatyny w proszku. Kreatyna to substancja naturalnie wytwarzana przez organizm jako źródło energii dla mięśni. Syntetyzowana w wątrobie, trzustce i nerkach. Po reakcjach chemicznych wytwarza energię w postaci ATP (adenozynotrifosforan).

95,00 zł
Brutto
Ilość
doneW magazynie

Kreatyna to substancja naturalnie wytwarzana przez organizm jako źródło energii dla mięśni. Jest syntetyzowany w wątrobie, trzustce i nerkach. Produkowany jest z trzech aminokwasów: argininy, glicyny i metioniny. Po reakcjach chemicznych wytwarza energię w postaci ATP (adenozynotrifosforanu).

Rozwój mięśni to trudny proces i czasami nawet najlepsi sportowcy potrzebują naturalnego stymulatora. Problem w tym, że organizm średnio produkuje około 2 g kreatyny dziennie.

Monohydrat Kreatyny z Genius Nutrition® to bezpieczny produkt, specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić Ci dodatkową siłę i determinację. Głównym związkiem jest kreatyna, która zwiększa wydolność fizyczną podczas treningów o dużej intensywności, z kilkoma powtórzeniami, w krótkich odstępach czasu. Bezpośrednim efektem jest zwiększenie siły, dzięki czemu możesz osiągnąć maksymalny poziom wydajności.

Informacje dodatkowe

Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.