Biotin-B7

Biotin-B7

Genius Nutrition

Czysta d-biotyna to delikatna i odżywcza forma biotyny z całych pokarmów, którą można bez problemu przyjmować na pusty żołądek.

Właściwości produktu

  • Zatrzymuje wypadanie włosów i przedwczesne siwienie
  • Odżywia mieszki włosowe i przyspiesza wzrost
  • Chroni skórę przed trądzikiem, grzybicą, wysypką i silną suchością
  • Zapewnia mocne, długie i niełamliwe paznokcie
  • W 100% naturalna biotyna
49,00 zł
Brutto
Ilość
doneW magazynie

Wykazano, że biotyna jest skuteczna zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet na całym świecie. Czysta biotyna od Genius Nutrition® należy do grupy witamin z grupy B, tzw. Kompleksu B. Jeśli interesuje Cię jasność i świeżość, potrzebujesz odpowiedniej ilości tej witaminy. Oprócz wielu innych korzystnych efektów dla organizmu, działa cuda na włosy, paznokcie oraz pomoże zregenerować suchą i podrażnioną skórę regulując metabolizm kwasów tłuszczowych.

W przeciwieństwie do innych suplementów biotyny opartych na syntetycznych izolatach wytwarzanych w całości w laboratorium przy użyciu chemikaliów i rozpuszczalników, Genius Nutrition® wykorzystuje wyłącznie naturalne, organiczne źródło biotyny. Uzyskuje się go poprzez ekstrakcję w wodzie z certyfikowanych składników, w 100% organicznych, aby zapewnić czystość. Chociaż biotyna jest jedną z mniej znanych witamin z grupy B, odgrywa znaczącą rolę w kilku procesach metabolicznych.

Biotyna jest niezbędna do metabolizmu białek, lipidów i węglowodanów z pożywienia. Bierze udział w biosyntezie kwasów tłuszczowych, produkcji energii oraz syntezie niektórych aminokwasów, takich jak BCAA (aminokwasy rozgałęzione). Ostatnie badania sugerują, że biotyna może odgrywać znaczącą rolę w ekspresji genów, a także w replikacji DNA.

Błyszcząca nitka od nasady aż po końcówkę!

Przy stosowaniu biotyny suche i łamliwe włosy, które łatwo się rozdwajają, stopniowo wzmocnią się i staną się niezwykle odporne. Ponadto po około 2-4 miesiącach zauważysz, że mieszki włosowe gęstnieją. Po 6-7 miesiącach Twoje włosy zaczną wyglądać na lśniące, jak po ciągłym stosowaniu żelu.

W przypadku biotyny kluczowym elementem jest cierpliwość. Chociaż jest to głównie genetyczne, przedwczesne siwienie zależy również od tego, że czegoś brakuje w Twojej diecie. Biotyna bierze udział w syntezie kwasów nukleinowych i aktywacji kwasu foliowego oraz normalizuje produkcję czerwonych krwinek przenoszących tlen. W przypadku braku kwasu foliowego komórki te byłyby produkowane w nadmiarze, co prowadziłoby do zmian w pigmentacji włosów.

Ale zalety biotyny nie ograniczają się do włosów.

Myślisz o założeniu paznokci akrylowych, bo masz dość kremów do paznokci i zabiegów wzmacniających? Biotyna sprawia, że ​​czujesz się jak dama, patrząc na swoje długie i piękne paznokcie. Badanie przeprowadzone w Brazylii dowiodło korzyści stosowania suplementów biotyny na łamliwe paznokcie. Tempo wzrostu wzrosło o 12%, a częstość pęknięć zmniejszyła się o 42% w porównaniu z okresem przed leczeniem biotyną.

Długie i wytrzymałe paznokcie, bez sztucznych warstw.

Czysta biotyna od Genius Nutrition to delikatna i odżywcza forma biotyny z całych pokarmów, którą można bez problemu przyjmować na pusty żołądek. Ponieważ witamina B7 (biotyna) daje Ci dodatkową energię, dobrze jest przyjmować ją rano.


SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 1 tabletka dziennie, popić dużą szklanką wody.


SKŁADNIKI

D-biotyna, celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu (emulgator), stearynian magnezu (konserwant).

Informacja żywieniowa 1 kapsułka
Biotyna 1 mg (2000%)*

*RWS – referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej

Informacje dodatkowe

Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.