Warcry Liquid SHOT 100ml

Warcry Shot

Genius Nutrition
Opakowanie
  • 100ml
  • 12 x 100ml
Smak
  • cola

Shot przedtreningowy zaprojektowany by wydobyć czystą siłę, pompę, koncentrację i energię na najbardziej wyczerpujące treningi.

Właściwości produktu

  • ekstremalny efekt pompy
  • przyczynia się do wysokiej koncentracji na treningu
  • wzmaga rezerwy siłowe i wytrzymałość
  • nasila anabolizm i odżywianie mięśniowe

Właściwości produktu

  • 5405289296727
8,80 zł
Brutto
Ilość
doneW magazynie

Warcry to produkt przedtreningowy nowej generacji, który zmienia zasady gry. Tak jak zawsze, Genius Nutrition nie spoczywa na laurach, dlatego stworzyliśmy Warcry, aby dać ci siłę, pompowanie mięśni, koncentrację i energię do hardcorowego treningu. Najnowocześniejsza formuła z naukowo zoptymalizowanymi dawkami beta-alaniny, cytruliny dla efektywnego pompowania mięśni. Połączenie kofeiny, LAC, teaniny zapewnia energię i czyste skupienie. Jest to najbardziej skoncentrowana formuła, jaka kiedykolwiek została stworzona w branży suplementów!

JABŁCZAN L-CYTRULINY 2:1 - 7000 mg

L-Cytrulina to aminokwas, który po dotarciu do organizmu zamienia się w L-argininę. Wbrew temu, co się uważa, L-Cytrulina jest w rzeczywistości skuteczniejsza niż L-arginina. Kolejnym problemem związanym z argininą jest jej wyjątkowo niska wchłanialność. Z tego powodu stosujemy wyłącznie cytrulinę, która konwertuje do argininy, co zapewnia najlepsze efekty w zakresie produkcji tlenku azotu i pompowania mięśni podczas treningu. Tlenek azotu odgrywa ważną rolę w rozszerzaniu naczyń krwionośnych i ukrwieniu. Wraz ze wzrostem poziomu tlenku azotu w organizmie naczynia krwionośne rozszerzają się, dzięki czemu krew może przenosić więcej tlenu do mięśni.

BETA-ALANINA

Beta-alanina działa jako bufor między kwasem mlekowym, który sprzyja zmęczeniu i mięśniom, wytwarzając karnozynę, która utrzymuje kwas mlekowy pod kontrolą podczas intensywnego treningu. Oznacza to znacznie lepszą wytrzymałość mięśni, więcej energii do ćwiczeń o wysokiej intensywności lub wybuchowych oraz lepszą ogólną wydajność podczas treningu.

TRIMETYLOGLICYNA

Ostatnie badania wykazały, że suplement ten może przynieść następujące korzyści: sportowcy mogą zwiększyć siłę i wytrzymałość mięśni, zwłaszcza gdy są wyrzucani z łóżka, suplementacja ma zwiększone wskaźniki syntezy białek w porównaniu z placebo. Zwiększenie poziomu GH i IGF-1, co jest świetną rzeczą dla kulturysty lub dla tych, którzy chcą się zdefiniować, zwiększyć masę mięśniową i objętość mięśni.

KOFEINA & L-TEANINA

W połączeniu L-teanina i kofeina dają synergistyczne korzyści, które wzmacniają i wzmacniają działanie poszczególnych związków. Wiele wad kofeiny jest równoważonych przez hamującą obecność L-teaniny jako substancji nootropowej, takich jak nadpobudliwość, utrata uwagi, napięte mięśnie i niemożność odpoczynku. W ten sposób z Warcry będziesz miał najlepsze wrażenia z produktu kofeinowego.

ARGININE HCL

Chlorowodorek Argininy to super skoncentrowana forma L-Argininy. Arginina pomaga w krążeniu krwi, może zwalczać zmęczenie i może stymulować układ odpornościowy. Stymuluje również produkcję tlenku azotu (NO).

SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 100 ml (zawartość 1 buteleczki) 1x dziennie, stosować na 5 minut przed treningiem lub wysiłkiem fizycznym. Przed użyciem wstrząsnąć.

SKŁADNIKI

woda, jabłczan l-cytruliny (2:1), beta-alanina, chlorowodorek argininy, betaina (trimetyloglicyna), acetyl-l-karnityna, kwas jabłkowy (regulator kwasowości), benzoesan sodu (sub. konserwująca), sorbinian potasu (sub. konserwująca), kofeina bezwodna, aromat, l-teanina, Cocomineral®, sukraloza (sub. słodząca), acesulfam K (sub. słodząca), piperyna (98%), karmel (naturalny barwnik).

OSTRZEŻENIE: Produkt zawiera kofeinę (300 mg w porcji 100 ml). Nie stosować u osób poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży lub karmiących piersią, osób chorujących na nadciśnienie, choroby serca, lub mających kłopoty ze snem.

Informacja żywieniowa 1 porcja - 100 ml
jabłczan l-cytruliny 2:1 7000 mg
beta-alanina 3600 mg
arginina HCL 1000 mg
trimetyloglicyna 1000 mg
acetyl-l-karnityna 500 mg
kofeina bezwodna 300 mg
CocoMineral® 100 mg
l-teanina 100 mg
Piperyna 98% 2 mg

zalecane dzienne spożycie nie ustalone

Informacje dodatkowe

Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.