Wkrótce shoty Fury!

16 października 2018

Wasza ulubiona przedtreningówka niebawem w postaci shota. Genius Fury Shot to 60ml czystego pobudzenia do stosowania w wygodnej formie przed treningiem. Nie masz czasu? Wyciągnij z kieszeni Fury Shot, odkręć nakrętke i naładuj się przed ostrą sesją na siłowni!

Sponsorujemy Crossrun Paprocany

15 sierpnia 2018

Z przyjemnością ogłaszamy, że wspieramy uczestników zawodów Crossrun Paprocany, organizowanych 15 września 2018 roku w Tychach. Cross-trening, pływanie kajakiem i bieg dookoła jeziora - będzie się działo. Więcej info TUTAJ. Team Genius dokona wszelkich starań, by zwycięzcy pojedynku zostali godnie obdarowani :)

Asasyn - profesjonalny zabójca tkanki tłuszczowej

Za niedługo w sklepie pojawi się nowy spalacz tłuszczu Asasyn. Jest to kolejna innowacja składowa w swojej kategorii. Ekstrakt z dzikiego mango i CocoMineral® to tylko niektóre z unikatowych składników formuły. Czekamy z niecierpliwością!

16 lipca 2018

Ponadto, w naszym sklepie dostępny będzie nowy smak iWhey Isolate - jagodowy muffin. Zapowiada się naprawdę pysznie - wszystkich entuzjastów tej wyśmienitej odżywki białkowej zachęcamy do wypróbowania!

Nowy smak iWhey Isolate

29 czerwca 2018

Za niedługo w naszym sklepie dostępny będzie nowy smak iWhey Isolate - jagodowy muffin. Zapowiada się naprawdę pysznie - wszystkich entuzjastów tej wyśmienitej odżywki białkowej zachęcamy do wypróbowania!

Blog na stronie

21 maja 2018

Na naszej stronie rusza blog, w którym będziemy publikować przydatne artykuły dotyczące różnych aspektów związanych z kulturystyką i fitness. Gorąco zachęcamy do regularnej lektury!

Niebawem nowa linia produktów Genius Nutrition

19 lutego 2018

Za niedługo przedstawimy Wam kolejne gorące nowości - linię Revolution Series-SR7, a w niej m.in:

- jabłczany aminokwasów rozgałęzionych
- wysoko rozgałęziona dekstryna cykliczna
- alkaloid o unikalnym stymulującymi działaniu - Theacrine®
- błyskawicznie wchłanialny hydrolizat kazeiny Peptopro®

Wszystko to w innowacyjnych i dopracowanych do granic możliwości formułach nastawionych na efekt.

Genius Team poszukuje nowych osób

6 lutego 2018

Nawiążemy współpracę z doświadczonymi i kompetentnymi trenerami personalnymi. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.

100 zamówień w sklepie

17 stycznia 2018

Dzisiaj wysłaliśmy setne zamówienie. Dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyliście naszą markę oraz mamy nadzieję, że produkty spełniły wszystkie Wasze oczekiwania!

Nowe białko w arsenale

8 grudnia 2017

Już wkrótce światło dzienne ujrzy nowa odżywka białkowa: Nitro-XT™ - szybkochwłanialne połączenie izolatu i hydrolizatu białka serwatki - błyskawiczna regeneracja potreningowa.Genius Nutrition w Polsce

20 listopad 2017

Rewolucja na rynku odżywek i suplementów! Mamy przyjemność ogłosić, że w dniu dzisiejszym rusza oficjalna sprzedaż produktów Genius Nutrition w Polsce. Wszystkie produkty zostały zgłoszone do Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz posiadają polskie etykiety. Produkty będą dostępne na stronie internetowej http://www.geniusnutrition.pl, u akredytowanych trenerów personalnych oraz w wybranych punktach sprzedaży.