Genius Lifestyle

CrossRun Paprocany

CrossRun Paprocany

Genius Nutrition to marka, która wspiera każdego miłośnika sportu. Z miłości do sportowej pasji powstało wydarzenie CrossRun Paprocany. Jeśli jesteś łowcą adrenaliny, nie może Cię zabraknąć 15 września 2018 roku! To wyjątkowe zawody, które łączą w sobie kajakarstwo, bieganie i cross-training w jednym starcie. Na zawodników czekają 3 etapy do pokonania:

  1. Przepłynięcie jeziora kajakiem - 1 km
  2. Bieg wokół jeziora - 6,5 km
  3. Stacje cross treningu

Genius Nutrition, jako sponsor wydarzenia, dostarcza sporą dawkę adrenaliny. Część zawodów owiana jest tajemnicą, dlatego czeka na Ciebie emocjonująca niepewność i spora dawka przyjemnego wysiłku.

Pierwszy etap, czyli przepłynięcie jeziora kajakiem, to prawdziwy test odwagi i samodyscypliny. W pojedynkę trzeba będzie przepłynąć kilometrową trasę. Drugi etap to bieg wokół jeziora. Trasa jest płaska, ale wcale nie należy do najprostszych. Jednak to trzeci etap jest najtrudniejszy, a zarazem najbardziej wymagający. Stacja cross treningu składa się z zestawu ćwiczeń, które zawodnik musi pokonać w jak najkrótszym czasie. Co istotne, konieczne jest zachowanie poprawności technicznej.

Cała trasa umieszczona jest na fanpage’u organizatora - GeniusNutrition. Ten wyjątkowy sklep z odżywkami na co dzień dostarcza najwyższej jakości suplementy, które będą skutecznym wsparciem w morderczych zawodach. Obciążenie dostosowane jest w zależności od płci zawodnika. Ćwiczenia omówione są w krótkich filmach instruktażowych dostępnych na Facebooku.

Celem zawodów jest dobra, sportowa zabawa, zdrowa rywalizacja i możliwość sprawdzenia swojej wytrzymałości fizycznej. Czas będzie mierzony na każdym z etapów oraz holistycznie, by każdy zawodnik mógł uzyskać pełen obraz swoich zmagań.

Jeśli chcesz się sprawdzić, sprostać wyzwaniom rzuconym przez organizatorów CrossRun Paprocany, zgłoś swój udział za pośrednictwem portalu dostartu.pl (link). Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, wybrać falę, w której chcesz wystartować i opłacić uczestnictwo. Ceny zmieniają się w zależności od daty rejestracji:

  • Od 1 kwietnia do 30 czerwca – 100 zł
  • Od 1 lipca do 31 sierpnia – 120 zł
  • Od 1 września do 10 września – 150 zł
  • Od 10 września do 14 września możliwa jedynie opłata w formie gotówki wynosząca 160 zł.

Opłata możliwa w siedzibie firmy ApexGym przy Pl. Korfantego 1 w Tychach lub w sklepie Szczyt Formy przy ul. Edukacji 7 (Stadion Miejski).

Sklep z odżywkami Genius Nutrition zaprasza wszystkich sportowców - zarówno amatorów, jak i zawodowców. Do zobaczenia 15 września!

 (449)    (0)