BCAA-X5

BCAA-X5

aminokwasy
Opakowanie
 • 360g
Smak
 • dowolny
 • ananasowy
 • arbuzowy
 • cola
 • czerwone owoce
 • kiwi z truskawką
 • kwaśne jabłko
 • liczi
 • mango
 • niebieska malina
 • piwny
 • pomarańczowy

Nasz produkt BCAA-X5® aminokwasy 2:1:1 z dodatkiem l-glutaminy, bez dodatku organizmów modyfikowanych genetycznie, wytwarzane w oparciu o 100% procesy fermentacyjne.

Właściwości produktu

 • aminokwasy 100% fermentowane
 • regeneruje mięśnie i hamuje katabolizm
 • 7 g BCAA w porcji, 0 kalorii i 0 cukru
 • naturalne elektrolity: CocoMineral®
109,00 zł
Brutto
Ilość
doneW magazynie

Aminokwasy rozgałęzione (BCAA 2:1:1) są niezbędne do rozwoju i regeneracji masy mięśniowej, zapobiegania uszkodzeniom i bólom mięśni oraz ich spalaniu. Innymi słowy, podawanie aminokwasów rozgałęzionych przed i po treningu zapewnia lepszą i szybszą regenerację przy niższym poziomie dyskomfortu. Nasz produkt BCAA-X5® nie zawiera organizmów zmodyfikowanych genetycznie, jest wytwarzany w oparciu o 100% procesy fermentacji.

Jabłczan Cytruliny 2:1

Potężny efekt pompowania i maksymalna energia, dzięki kwasowi jabłkowemu. Wszystko to jest możliwe, ponieważ cytrulina jest skutecznie przekształcana w organizmie, a arginina jest metabolicznym prekursorem tlenku azotu (tj. Jest używana do jego produkcji). Tlenek azotu (NO) jest silnym środkiem rozszerzającym naczynia krwionośne, co oznacza, że ​​rozszerza naczynia krwionośne. Przez rozszerzone naczynia krwionośne mięśnie otrzymują więcej krwi, więc więcej składników odżywczych. Oznacza to zwiększoną siłę i lepsze odzyskiwanie. Składniki, których użyliśmy do stworzenia tego produktu, mają najlepszą koncentrację i czystość, aby zapewnić Ci wyjątkowe wrażenia podczas treningu.


CocoMineral®

Podczas treningu absolutnie konieczne jest nawodnienie elektrolitami, dlatego BCAA-X5® zawiera najsilniejsze i najkorzystniejsze naturalne źródło elektrolitów pozyskiwanych z naturalnej wody kokosowej.


L-Alanyl-l-Glutamina

Jest to cząsteczka dipeptydowa złożona z L-glutaminy i L-alaniny. Suplementacja tą formą glutaminy może zwiększyć wchłanianie elektrolitów i poprawić wytrzymałość. Badania sugerują, że peptyd glutaminowy może podnieść poziom glutaminy w mięśniach o wiele więcej niż prosta forma (L-glutamina), ten składnik jest doskonałą kombinacją w naszej formule z BCAA-X5® do podtrzymania treningu.


Dodatki Witamin: B6

Witamina B6 jest szczególnie ważna dla metabolizmu aminokwasów, ponieważ po podaniu dużej dawki BCAA jej poziom może ulec spadkowi. Witaminy z grupy B są niezbędne dla absolutnie wszystkich procesów, od kontroli lęku i kontroli poznawczej po metabolizm energetyczny i unikanie głodu niektórych pokarmów. Witamina B6 jest potrzebna do wydzielania enzymu Dehydrogenazy alfa-acetylookwasowej aminokwasów rozgałęzionych (BCKAD) potrzebnego do rozpadu i wykorzystania kwasów rozgałęzionych w organizmie.SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 1 miarka 2 razy dziennie, stosować w trakcie oraz po treningu. Porcję wymieszać w 150-200ml wody. Spożyć zaraz po przygotowaniu.TEAM GENIUS™ RADZI

BCAA to odżywka sprawdzająca się w sposób szczególny okołotreningowo. Pamiętaj o kilku ważnych kwestiach:

1. Przy treningu siłowym, największą korzyść z suplementacji BCAA odniesiesz po treningu - porcję BCAA spożywaj bezzwłocznie po zakończeniu wysiłku, aby wykorzystać maksymalnie potencjał leucyny w aktywowaniu kinazy mTor - procesu fizjologicznego prowadzącego do syntezy białek mięśniowych. Jeśli używasz też odżywki białkowej, spożyj ją 20 minut później, tak by pozwolić aminokwasom rozgałęzionym przedostać się swobodnie do krwiobiegu, z uwagi na istotną rolę którą odgrywają właśnie w tym okresie.

2. Ćwicząc wytrzymałościowo, szczególnie przy niskiej podaży węglowodanów w diecie, stosuj porcję BCAA przed treningiem oraz porcję podczas treningu. Przyczyni się to do zahamowania rozpadu białek mięśniowych. Co więcej, uzupełnienie stężenia aminokwasów rozgałęzionych poprzez zewnętrzną suplementację pomaga w opóźnianiu wyrzutu serotoniny, co może przekładać się na zmniejszone uczucie zmęczenia i większą wydolność fizyczną.


SKŁADNIKI

L-leucyna (fermentowana), l-alanyl-l-glutamina (fermentowana), l-izoleucyna (fermentowana), l-walina (fermentowana), jabłczan cytruliny (2:1), sproszkowana woda kokosowa Cocomineral®, witamina B6, kwas jabłkowy (regulator kwasowości), sukraloza (sub. słodząca), acesulfam K (sub. słodząca), substancje smakowe, karboksymetyloceluloza (emulgator), sproszkowany burak (barwnik naturalny - smaki owoce leśne, kiwi z truskawką), E101 (barwnik - smaki mango, pomarańczowy), E162 (barwnik - smak pomarańczowy), dwutlenek cytrynianu sodu. Zawiera substancje słodzące.  Alergeny: może zawierać śladowe ilości mleka, soi, jajek.

Tabela składu

Informacje dodatkowe

Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.